Львівські школярі – переможці "Шкіряного м’яча"

10 червня 18:06
Переглядів: 249
Шкіряний м’яч

Команда загальноосвітньої школи №73 міста Львова тріумфувала у всеукраїнському фіналі дитячого футбольного турніру на призи клубу «Шкіряний м’яч», здолавши з рахунком 1:0 господарів – учнів НВК «Успіх» із міста Славута Хмельницької області. З нагоди цієї вагомої події інформаційний центр Федерації футболу Львівської області поспілкувався з наставником переможців Василем Леськівим.

– Пане Василю, насамперед вітаю Вас із перемогою на турнірі! Розкажіть, будь ласка, як розвивалися події у фінальному поєдинку «Шкіряного м’яча-2018»?

– Дякую! Учасники змагань грали два тайми по 15 хвилин. Упродовж усього матчу ми володіли перевагою. Незадовго до свистка на перерву Віталій Горін забив, як виявилося, переможний гол, замкнувши простріл Ростислава Дяка з правого флангу. У другій 15-хвилинці наша команда додала у швидкості, могла довести справу до розгрому, однак не використала безліч хороших моментів для взяття воріт. Ми перемогли завдяки кращій зіграності, готовності і непереборному бажанню, адже хлопці розуміли, що це вирішальний поєдинок.

– Як ви дійшли до фіналу?

– Спершу ми виграли першість Львова зі «Шкіряного м’яча», Львівської області в Добромилі і Західного регіону в Рівному. Потім посіли першу сходинку у групі завершального етапу серед 4-ох команд середніх шкіл України.

– Хто захищав честь Львівщини на всеукраїнському рівні турніру на призи клубу «Шкіряний м’яч»?

– Фактично це мої вихованці в дитячо-юнацькій спортивній школі львівських «Карпат» до 11-ти років, з якими я працюю вже півтора року.

– У 2010-му ви здобували перемогу у «Шкіряному м’ячі» з юними футболістами до 13-ти років і згодом виступали на міжнародному рівні в Південно-Африканській Республіці. Куди цього разу поїдете?

– Наразі невідомо, чи відбудеться поїздка за кордон. Поки що нам ніхто про це не повідомляв. Рухаємося далі і готуємося до нових ігор.

 
Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: