Львівські вершники позмагалися на меморіалі Бориса Трутнєва

20 березня 16:34
Переглядів: 163
Кінний спорт

У Львові завершився турнір пам'яті видатного тренера із кінного спорту Бориса Трутнєва. Спершу вершники демонстрували вміння досконало керувати чотириногими напарниками у виїздці. Далі змагалися у подоланні штучних перепон у конкурі.

Меморіал у Львові проводять щорічно. Серед учасників – вихованці Бориса Трутнєва. Згадують його як талановитого фахівця. Вершник Юрій Дуля розповідає: «Він був людяним тренером. Знаходив підхід до кожної людини. Тому що тренер може давати багато в спорті, але люди в нього не тримаються. А в Бориса Трутнєва трималися весь час. Його пам'ятають, ніхто не може сказати щось поганого про нього».

На турнірі на маршруті кожної пари – штучні бар'єри, які треба здолати якнайшвидше, не зваливши балок. Адже за кожне таке порушення спортсмени втрачають очки.

Учасниця змагань Єлизавета Харченко ділиться враженнями: «Кожен старт – це як побачити новонароджене цуценя, і це такий захват! І навіть, якщо невдало змагання завершуються, ти все одно береш багато чого від них. А зараз все відбулося дуже вдало, я дуже задоволена».

Між учасниками тандему має бути цілковите розуміння, на манежі спілкуються ледь помітними рухами. Спортсменка Анастасія Приходько розповідає: «Ми коня просто ногою ведемо. І здебільшого, йому просто не треба заважати, він сам вистрибне. Але є такі коні, яких, навпаки, треба гнати, щоб вони туди зайшли. Доволі непогано ми проїхали, перешкоду зачепили, але не збили. Тому проїхали дві фази чисто».

Після стартів спортсмени тішать напарників чимось смачненьким. Анастасія Приходько добре вивчила вподобання красеня Азарта. Зазначає: «Він любить цукерочки, такі спеціальні для коників, яблучка, моркву, цукор. Ну ще він, звичайно, їсть овес і сіно. Це кожен день, і це обов'язково».

Цим турніром у Львові закрили зимовий сезон. А наступні старти сподіваються провести уже на відкритому просторі.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: