Львівські вершники стали чемпіонами України з кінного триборства

19 липня 22:18
Переглядів: 350
кінний

Збірна Львівської області з кінного триборства виборола два перших та два других місця на чемпіонаті України з кінного триборства.

Чемпіонат України з кінного триборства, який відбувався  у Жашкові Черкаської області з 14-го по 16-те липня, видався доволі успішним для збірної Львівської області. Чемпіонами України стали як юні вершники, так і досвідчені майстри кінного спорту.

За підсумками трьох днів змагань, Петро Плекан (ДЮСШ «Буревісник»), майстер спорту міжнародного класу, та Рікардо вибороли перше місце за довгою програмою  (CCN1*). З конем Рекрутом Петро Плекан залишився другим у тій же програмі (CCN1*).

Друге місце в короткій програмі рівня складності в одну зірочку (CNC1*) посіла спортивна пара  Юрій Дуля та кінь Дайміо (КСК «Вікторія»).

В категорії юнаки «Особиста першість CNC1*» чемпіоном України став 17-річний львів'янин Думич Максим, який виступав на кобилі Альханті.

Львів'янці Катерині Іванчук, яка виступала також в категорії юнаки, на жаль, не вдалося посісти призові місця через падіння на кросі, попри те, що після першого дня змагань - виїздки, вона залишилась другою.

Ще одній львів'янці Марченко Марії також не вдалося підкорити крос.  

Цьогорічний виїзд львівської збірної на чемпіонат України з кінного триборства став можливий завдяки підтримки  Федерації львівської області з кінного спорту.

«Наші львівські вершники наполегливо тренуються, працюють, і це звичайно приносить свої плоди. Ми не сумнівалися, що вона стануть переможцями. Вони рухаються правильним шляхом, ідуть до свої мети, до перемоги, до втілення своїх мрії. І це класно, що їхні мрії збуваються.

Ці люди – гордість нашої Федерації. Ми радіємо перемозі наших львівських вершників. Нам є ким, і чим пишатися. І ми вітаємо їх із цією перемогою», – наголосив  президент Федерації кінного спорту львівської області Віктор Доскіч.

За словами Оксани Гут, директора ДЮСШ «Буревісник» з кінного спорту, загалом збірна львівської області з кінного триборства вважається однією з найсильніших в Україні. І останній чемпіонат України є цьому підтвердженням, адже в підсумку до Львова повернулись два чемпіона України та один срібний призер.

Нагадаємо, кінне триборство є однією з трьох дисциплін класичного кінного спорту, представлених на Олімпійських іграх. Сучасні змагання складаються з трьох різних випробувань: виїздка, конкур та крос. Вони проходять у три дні один за одним, протягом яких вершник виступає на тому самому коні.

Змагальна програма рівня трьох зірок складності дає можливість отримати кваліфікацію для участі в міжнародних європейських першостях. Програми рівня 1 і 2 зірок дозволяють вершникам і коням отримати допуск на турніри вищого рівня складності.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: