Львівські вершники виборюють кваліфікацію на міжнародні турніри

05 липня 17:46
Переглядів: 255
Кінний спорт

Майстер спорту міжнародного класу, член збірної України з кінного триборства Петро Плекан виборов ліцензію на міжнародні старти на наступні 2 роки.

Впродовж червня МСМК Петро Плекан з конем Рікардо активно виборювали ліцензії на міжнародні турніри на кваліфікаційних змаганнях закордоном.

У  білоруській Ратомці на міжнародних кваліфікаційних змаганнях з кінного триборства, рівня складності в одну, дві і три зірочки (ССІ 1*, ССІ 2* , ССІ 3* )   Петро Плекан з Рікардо втримали перемогу за підсумками трьох днів змагань (манежна їзда, конкур та крос) та привезли в Україну кубок із золотою медаллю. Підсумковий результат пари – 50.10 штрафних очок (http://diamond-horse.com/news/2016/06/06/luchshie-momentyi-mezhdunarodnogo-turnira-po-troeboryu-v-belarusi/).

Втім у польському Щегоні, львів’янину не вдалося зберегти лідерство. За результатами трьох днів змагань, пара посіла 15 місце  (http://results.strzegomhorsetrials.pl/live/leaderboard05.html) із 40 учасників у кваліфікації в одну зірочку рівня складності.   Участь у інтернаціональних кваліфікаційних змаганнях  в Польщі та Білорусі дозволила Петру Плекану вибороти ліцензію на подальші міжнародні турніри.

Програма змагань, а це рівень трьох зірок складності дає можливість отримати кваліфікацію на Олімпійські ігри 2016 року, які будуть проходити в Ріо-де-Жанейро (Бразилія), а також кваліфікаційний результат для участі в чемпіонаті Європи та чемпіонаті світу 2017 і 2018 рр. Програми рівня 1 і 2 зірок дозволяють молодим вершникам і коням отримати допуск на турніри вищого рівня складності.

Вже на початку липня львівські триборці та їх коні поїдуть на чемпіонат України з триборства. 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: