Львівські єврооб’єкти – відкриті для ЗМІ

02 червня 17:39
Переглядів: 256
Default Image

Близько 100 журналістів та представників міжнародних делегацій протягом 2011 року пройшли акредитацію й завітали на будівництво львівських стадіону та нового терміналу аеропорту. Про це Інформаційному центру «Україна-2012» повідомили в Нацагентстві Євро-2012 (Укрєвроінфрапроект).

Серед медіа, які проінспектували підготовку львівських об’єктів Євро-2012,  чеські періодичні видання, німецьке «Deutsche Welle», «Польське радіо». З українських ЗМІ оглянули будівництво об’єктів регіональні та центральні медіа, зокрема, «VIVA», «Focus.ua», радіо «Ера», ТРК «Україна», «СТБ», «Інтер» та інші.

Як повідомив начальник управління організаційного та інформаційного забезпечення ДП «Західінфрапроект» Тарас Драч, інтерес до підготовки Львова до Євро-2012 – надзвичайно великий, як з боку медійний структур, так і міжнародних та громадських організацій. «Щодня на адресу інформаційної служби Дирекції ми отримуємо кілька запитів щодо організації оглядових екскурсій на будівельні майданчики об’єктів. Однак, зважаючи на інтенсивне будівництво, Генеральному підряднику довелося скоротити кількість прийомних днів до одного на тиждень», - резюмував пан Драч.


Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: