Львівські юніорки - рекордсменки України зі стрільби з лука!

08 лютого 23:40
Переглядів: 408
Default Image

У фіналі чемпіонату України зі стрільби з лука у приміщенні, який нещодавно завершився в Черкасах, друга збірна команда львівської області у складі Олени Михайлової, Марти Мацех та Вероніки Марченко встановила новий рекорд України серед юніорів у командній стрільбі (24 стріли), який є і рекордом світу! Набравши 234 очки й суттєво випередивши збірну команду Чернівецької області (226 очок), львів’янки покращили попередній рекорд (231 очко), який належав юніорській збірній команді України і був встановлений у 2008 р.

Вероніка Марченко запрошена до юніорської збірної команди України на підготовку до чемпіонату Європи (м. Камбрілс (Іспанія), 21-27 березня).

В змаганнях юніорів першість також за львів’янами. Тут перемогла команда Львівської області-І у складі Віталія Комонюка, Петра Чучмана та Георгія Іваницького. І знову львів’янам протистояли чернівчани. Результат фінального поєдинку 228 : 223.

В особистій першості перемогу здобула Дарія Грачова (Львів), випередивши Анастасію Павлову з Херсона та Лідію Січенікову з Чернівців. Результати в особистій першості серед хлопців: 1. П.Чучман (Львів), 2. Р.Кравець (Рівне), 3. В.Куций (Суми).

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: