Львівському тренеру – 80!

02 січня 11:00
Переглядів: 536
Канич

У футболі на дитячому рівні Канич Святослав-Микола Михайлович не має собі рівних. Він - старійшина тренерського цеху в місті Лева. Понад пів віку на Погулянці у знаменитій Львівській СДЮШОР-№4 займався такою не непростою, і щоби там не говорити, але не завжди вдячною роботою. Та на питання «Чому віддали перевагу дитячому спорту» пан Канич, задумавшись, поважно відповідає: «Не міг без неї ,бо жив нею!». У цих кількох словах і проявляється міцний характер цієї, на перший погляд, строгої, але дуже доброї та розумної людини.

канич

канич

канич

Ви, Святославе Михайловичу, щиро любили та продовжуєте шанувати своїх дітей-вихованців. Завжди і усюди переймалися їхнім станом здоров’я, справами у школі та особистими проблемами. Поважали та піклувалися про них. Хоча, правду кажучи, далеко не всі прислухались до Ваших порад. Та попри все, коли цього вимагали обставини, Ви ставали на захист того чи іншого вихованця і становчо заявляли – «Це не мої, бо мої такого не могли зробити»!

канич

канич

Тому ми розуміємо, що своїм відношенням до роботи і ставленням до дітей, до того ж, не завжди адекватних «майстрів шкіряного м’яча, Ви заслужили собі пам’ятник за життя.

Знаємо із власного досвіду, що молодь буває впертою і не завжди хоче розуміти суті справи. Бо розум приходить з роками, але тоді, коли, вже пізно. А оправдання на кшталт того, що якби Тренер нас більше «ганяв», то ми, мабуть, досягли б кращих результатів - на жаль, …ніким не сприймаються.

Тому варто вчитися на чужих помилках, а своїх не допускати…

 канич

Отож, Вельмишановний Святославе Михайловичу!

Наш творчий колектив приєднується до вітань, які сьогодні поступають на Вашу адресу з нагоди цього ювілейного Дня народження!

Ми бажаємо Вам міцного здоров’я, невичерпної життєвої енергії та всіляких життєвих гараздів і вдячні Вам за усе те, що Ви зробили у цьому напрямку. Адже не даремно Вас називають легендою львівського футболу.

Нехай Вас оминають болі й тривоги, нехай стелиться щастям і радістю життєва дорога. Чистого і світлого Вам неба, миру в рідній хаті. А цей святковий день принесе Вам заряд позитивного настрою на наступні роки.

З повагою, колектив «Галичини спортивної»

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: