Львівський дзюдоїст Олег Овчаренко став бронзовим призером молодіжного Євро-2017

19 вересня 12:52
Переглядів: 341
Овчаренко

З 15 по 17 вересня у Мариборі, другому за розмірами місті Словенії відбувся особистий і командний Чемпіонат Європи-2017 серед юніорів до 21 року. На татамі спорткомплексу «Lukna» брало участь понад 400 дзюдоїстів і дзюдоїсток із понад 40 країн Старого світу.

У складі збірної команди України боровся і студент Львівського державного університету фізичної культури, майстер спорту Олег Овчаренко.

Продемонструвавши надзвичайно технічну, ефектну та ефективну боротьбу (чотири іппони та три вазарі) наш дзюдоїст посів третє місце.

На шляху до медалі Олег за 1хвилину і 28 секунд чистим кидком переміг представника Словенії Дукаріца Анея. У наступному колі за 43 секунди чистим кидком переміг Козма Акоса з Угорщини. Лише Адаму Мішелу з Німеччини вдалося вистояти проти українця і здобути на одну оцінку вазарі більше (як наслідок два до одного поразка нашого спортсмена).

Проте, це не засмутило Олега і у втішній зустрічі за 1 хвилину та 41 секунду, провівши дві технічні дії на оцінку вазарі та іппон, наш дзюдоїст переміг представника Іспанії Касеса Рока Сальвадора.

У боротьбі за третє місце Олег достроково переміг представника Чорногорії Нурковіча Юсуфа, провівши знову дві результативні дії, які судді оцінили на вазарі та іппон. 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: