Львівський дзюдоїст Сергій Дребот на день став стоматологом

16 квітня 18:24
Переглядів: 748
дребот

Сергій Дребот ‒ учасник лондонської Олімпіади, багаторазовий призер континентальної першості, чемпіон Старого світу у команді і володар «бронзи» Європейських ігор. А віднедавна він ще й наставник молодіжної збірної України.

Проте дзюдоїст опанував ще й фах стоматолога, хоча і не працює в цій сфері. Тож зараз іде назустріч новому досвіду у клініку. Спортсмен зізнається: у дитинстві люди в білих халатах і у нього викликали страх. Розповідає: «Батько підтримував мене. І з гріхом навпіл, коли показували мультики, мені робили якісь маніпуляції. За похід до стоматолога мені обіцяли купити печиво, солодощі чи якусь машинку».

Сергій змінює звичний одяг на медичний і ділиться враженнями: «Класно, трохи незвично. Але загалом доволі комфортно, надихає на здійснення хороших справ».

Нашому героєві пропонують освіжити знання і провести гігієнічну чистку зубів. Пацієнтом погодився стати молодший брат Сергія Владислав. Виявляється, це не вперше на ньому практикуються. Влад розповідає: «Коли брат вчився на 3-4 курсі, то не раз запрошував мене на різні стоматологічні маніпуляції: там анестезії на мені робив, вчився зуби лікували. Я був піддослідним кроликом». Сергій додає: «Він, звичайно, не хотів іти, але я запропонував вигідні умови, від яких він не зміг відмовитися. Банальні матеріальні цінності».

Стоматолог Оксана Вакуліч розповідає, що у її професії важливо не лише правильно виконувати процедури, а й позбавити пацієнта хвилювання. Бо дитячі страхи змогли побороти не всі. Розповідає: «Бувають навіть чоловіки по 2 метри зросту і трясуться. Але нічого, треба з ними розмовляти, давати анестезію. І всі потім щасливі вискакують звідси».

Тим часом Сергій Дребот завершує знімати камінь своєму пацієнтові. Брат результатом задоволений. Враженнями ділиться і головний герой майстер-класу: «Сподобалося. Згадав старі добрі часи. Навики залишилися, але треба їх вдосконалювати. І зараз є багато нового в стоматології. Тому мені ще багато-багато вчитись».

Дзюдоїст додає: після завершення спортивної кар'єри може повернутися у стоматологію.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: