Львівський футзаліст серед кращих в Польщі

17 червня 11:33
Переглядів: 322
вахула

Футболісти, тренери і президенти польських клубів взяли участь у підведенні підсумків у футзальної Екстракласи за різними номінаціями. Жодному з наших співвітчизників, які грали і працювали в чемпіонаті Польщі, переможцем стати не вдалося, але, тим не менш, за деякими номінаціями українці опинилися в призерах.

Так, Роман Вахула (на фото) став третім в найпрестижнішому опитуванні - на звання кращого гравця сезону. Гравець «Вісли Кракбет» набрав 37 пунктів, поступившись Марціну Миколаєвичу (81 пункт) і Міхалу Марциняку (51 пункт).

Крім того, Роман Вахула посів третє місце у категорії «Кращий легіонер», тут його обійшли Ніколай Нягу і Фране Деспотович.

Микола Демішев з клубу «Марвіт» (Торунь) став володарем «Бронзовою бутси» в номінації на кращого голеадора Екстракласи, де більше за нього забили Міхал Марциняк і Павло Мачура.

Найвище місце в опитуваннях з наших співвітчизників зайняв головний тренер команди «Ред Девілс» (Хойніце) Олег Зозуля, який привів свою команду до срібних медалей. Зозуля став другим у номінації на найкращого тренера сезону. Логічно, що попереду нього виявився лише головний тренер чемпіона Польщі «Вісли Кракбет» Блажей Корчинський.

При підведенні підсумків сезону в Екстракласи вручався лише один командний приз - це кубок «fair play», його володарем став клуб «Марвіт» (Торунь), головним тренером якого є Роман Смирнов.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: