Львівський кікбоксер Роман Голод вп’яте став чемпіоном світу

22 вересня 14:03
Переглядів: 220
Роман Голод

Львівський кікбоксер Роман Голод з перемогою повернувся зі світової першості за версією ISKA. Це п’ятий у його кар’єрі титул чемпіона світу.

У 2013 році у Романа Голода за спиною були 4 титули чемпіона світу. Але складна травма вибила кікбоксера із колії аж на п’ятиліття. Спортсмен розповідає: «В парах не можна було стояти, різких рухів робити, бо меніск був порваний. То я так бігав, ноги закачував, фізичну форму підтримував, плавав».

А минулоріч атлет повернувся на ринг. І одразу завоював «срібло» на світовій першості за версією ISKA. Тоді пообіцяв собі та прихильникам, що у 2018-ому буде «золото». Цього разу чемпіонат світу проводили аж на Ямайці. Чоловік каже: «Там дуже жарко. Ми коли вилітали, в Україні було 10-11 градусів тепла, а там ‒ до 40 градусів. Акліматизацію ми пройшли добре. Ще 3 дні тренувалися перед стартами».

Перед змаганнями Романові довелося зігнати 5 кілограмів, аби виступати у категорії 80+. На світовому рингу львів’янин спершу вибив із боротьби німця, тоді здолав представника господарів. А у фіналі зійшовся з англійським спортсменом Кевіном Джіскомбле. Роман розказує: «Такий рівний бій був. Але в мене перевага ‒ я в більше ногами працюю, то віддали перемогу мені».

Відтак чоловік виконав обіцянку і привіз додому нагороду найвищого ґатунку. А збірна України зайняла п’яте місце у загальному заліку серед 46-ти країн. Тренер Олег Комар розповідає: «Потрібно весь час підтримувати форму. Роки вже своє трохи беруть.. Але досвід залишився. Завдяки цьому він бере верх над суперниками».

Після поїздки Роман збереже і спогади про ямайську дивину. Каже: «Нас возили на екскурсію, і там крокодили плавали. Їх з рук годували. Така екзотика».

Зараз кікбоксер продовжує підтримувати форму, заліковує старі травми, які не дають про себе забути. І не має наміру покидати спорт, поки вистачає сил.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: