Львівський стадіон до Євро-2012 збудовано вже на 40%

04 вересня 17:27
Переглядів: 418
Default Image

Стан будівництва стадіону і тренувальних полів, реконструкції аеропорту до Євро-2012 обговорили на нараді, що відбулась сьогодні у Львівській облдержадміністрації під головуванням Василя Горбаля.

Як зазначили її учасники, загалом на новому стадіоні виконано 40% запланованих робіт. Тут працює понад 600 робітників та 25 одиниць техніки. На об`єкті завершено монтаж 96% бортів на першому ярусі. Збудовано також шість порталів, розпочато спорудження колон та ригелів другого поверху адміністративного корпусу, ведеться прокладання внутрішніх інженерних мереж.

До реконструкції стадіону "Скіф" Львівського державного університету фізичної культури, яка покликана перетворити його на тренувальну базу для команд-фіналістів Чемпіонату Європи з футболу 2012 року, залучено 70 робітників та 9 одиниць техніки ТОВ "Альткомкиївбуд". Вже зведено частину підпірних стінок та розпочато будівництво нульового рівня корпусу загального призначення. У спортивному корпусі завершено дахову котельню, тут продовжується спорудження відкритих трибун. На стадіоні у курортному Моршині облаштовано криті трибуни на 820 місць, змонтовано табло, виконано дренаж футбольного поля та висіяно траву, споруджено майданчик для міні-футболу зі штучним покриттям.

За словами заступника голови ОДА Володимира Губицького, на розгляд Національного агентства Євро-2012 передано документи щодо включення тренувальних полів у Трускавці, Дрогобичі, Славську та Моршині до Державної цільової програми підготовки фінальних матчів Чемпіонату Європи.

До реконструкції злітно-посадкової смуги залучено 348 робітників та 150 одиниць техніки. На пероні N1 фрезерування виконане на 75%, а на пероні N2 завершуються роботи з влаштування основи під бетонне покриття. На будівництві нового аеровокзалу задіяно 340 робітників та 54 одиниці техніки.

"Нині тут встановлено 12 рам над головною спорудою терміналу та 4 рами над допоміжною галереєю. На першому поверсі виконано 95% робіт, на другому - 55%, а на третьому - 54%. На 85% здійснено роботи щодо зведення монолітних колон, розпочато спорудження зовнішніх та внутрішніх стін основної будівлі терміналу", - зазначив Володимир Губицький.

Як повідомив генеральний директор ДП "Дирекція з будівництва об`єктів Євро-2012 у м. Львові" Володимир Шадрін, на наступному тижні Нацагентство розгляне концепцію спорудження автовокзалу поруч з аеропортом, а до 17 вересня буде завершено роботи з проведення комплексної державної експертизи чинного аеровокзалу та місцевих зовнішніх інженерних мереж.
ukrinform.ua

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: