Львівський стронгмен Володимир Рекша здобув "срібло" на чемпіонаті Європи

13 липня 15:11
Переглядів: 240
Рекша

Львівський стронгмен Володимир Рекша повертається на міжнародну арену після важкої травми. Минулоріч на змаганнях силач так пошкодив ногу, що опинився під загрозою завершити кар`єру. Розповідає: «Більшість медиків казали, що такі травми призводять до того, що людина може кульгати до кінця своїх днів. І спорт взагалі не сумісний з такими пошкодженнями. Але лікарі, які мене оперували, були іншої думки. Я вдячний Богу ,що потрапив саме до них».

Іншої думки був і сам Володимир Рекша. І ось результат ‒ місяць тому він здобув «бронзу» на Кубку світу. А тепер ще й «срібло» на чемпіонаті континенту. На європейській першості стронгмени змагалися у 6 класичних вправах. Перша із яких ‒ arm-over-arm, тобто перетягування вантажівки. Богатир каже: «У ній я показав найкращий результат. Це надало мені такого натхнення. Я багато працював над цією вправою, бо розумів, що там більше працює спина і я можу свої слабкі сторони не використовувати».

Так раціонально розприділяючи сили і використовуючи сильні сторони, львівський богатир наблизився до фінальної вправи ‒ куль Атласа. Саме вона мала вирішити ім’я переможця ‒ Володимир Рекша чи поляк Марек Чайковскі. Львів’янин зазначає: «В принципі, ми дуже рівно підіймали кулі. Але була моя технічна помилка: я трішки задалеко став від перекладини. І шосте повторення міг легко зробити, але не дотягнувся через те, що не вистачило мені відстані. Можливо, відсутність річного досвіду далася взнаки».

У підсумку у Володимира друге місце, але він не розчарований. Навпаки, із великим натхненням і завзяттям взявся за підготовку до чемпіонату світу, який відбудеться у Фінляндії. Рекша каже: «Дуже гарні традиції стронгмену там започатковані, фіни люблять приймати змагання найсильнішого рівня. І що мені найприємніше ‒ те, що другий свій чемпіонат світу я виграв саме у Фінляндії. І маю таку звичку добре там виступати».

На світовій першості буде багато нових, нетрадиційних вправ. Аби підготуватися до деяких з них, навіть слід переробити обладнання. Богатир пояснює: «Наприклад, фіни люблять робити станову тягу таку нестандартну. Вони беруть великі куби, завантажують туди каміння. І дуже красиво виглядає, коли атлети піднімають не круглі млинці круглі, а величезні квадрати».

Випробувати себе у незвичних протистояннях та взяти реванш над польським атлетом наш богатир матиме змогу уже за місяць.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: