Львівський силач Юрій Огоновський розповів про перемогу на чемпіонаті Європи зі стронгмену

30 серпня 16:27
Переглядів: 315
Огоновський

Стронгмен Юрій Огоновський відновив тренування. Недавно він повернувся з Польщі, де разом із киянином Олексієм Новіковим здобув перемогу на чемпіонаті центральної Європи зі стронгмену. Тепер львівський богатир ділиться секретами перемоги і готується до нових змагань.

Перемогу наші силачі змогли вирвати у останній вправі, залишивши позаду титулованих спортсменів із Польщі, Чехії та Німеччини. І це попри те, що у загальній вазі команди український колектив поступався суперникам аж на 60 кг.

Починається тренування з перенесення «коромисла». Її використовують чи не найчастіше і вважають однією з класичних стронгменівських вправ. Для Юрія вона особлива, адже він встановив абсолютний рекорд України, пронісши коромисло вагою 550 кг на 6 м.

«Це все дуже просто. Ви просто підходите до нього, піднімаєте і починаєте активно гуляти. Тут зараз 180 кг і це не є важко, головне баланс тримати і все буде о’кей. Та з цим коромислом можна бігати і робити, що завгодно», – розповідає Юрій.

Наступна вправа у тренуванні атлета – tire flip. Стронгмен повинен декілька разів поспіль підіймати та перекидати шину вагою 360 кг. Та головне у цій вправі не груба сила, а техніка виконання. Спортсмен повинен допомагати собі коліном, щоби підштовхнути шину та надати їй правильної інерції.

Останньою частиною стронгменівської «святої трійці» вправ є піднімання колоди. Її вага починається на позначці у 100 кг. Богатирі вважають цю дисципліну однією з найскладніших, адже вона дуже травмонебезпечна.

Попереду у Юрія відпочинок та підготовка до наступного сезону. Вже наступного року збірна України зі стронгмену боротиметься на Чемпіонаті світу за звання найсильнішої нації.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: