Львів’янка Христина Погранична представлятиме Україну на Юнацькій Олімпіаді в Аргентині

04 серпня 16:09
Переглядів: 171
Христина Погранична

15-річна художня гімнастка зі Львова Христина Погранична представлятиме Україну на III літній Юнацькій Олімпіаді, що відбудеться 6-18 жовтня у Буенос-Айресі (Аргентина). Про це повідомив батько спортсменки Олесь Пограничний.

Як додала тренерка гімнастки Ірина Руда, кандидатура Пограничної вже затверджена, вона зараз у Києві тренується перед турніром.

«Це вже погоджено. Христина є затверджена, а в резерві киянка Вікторія Онопрієнко. Христя зараз активно тренується», – сказала Ірина Руда ZAXID.NET.

Інформацію про участь Пограничної у Юнацькій Юлімпіаді підтвердили і у відділенні Національного Олімпійського комітету у Львівській області.

«Станом на сьогодні Христина Погранична є делегована на участь у цих іграх, але остаточне підтвердження буде лише за місяць до початку самого турніру, коли ми матимемо усі підписи і печатки на документах», – сказала ZAXID.NET виконавча директорка відділеня НОК у Львівській області Христина Опьола.

Додамо також, що у травні Христину Пограничну визналинайкращою спортсменкою Львівщини.

Довідково:

Христина Погранична народилася 13 травня 2003 року у Львові. Представляє СК «Ніка» та львівську ДЮСШ «Галеон» ФСТ «Україна», учениця 9 класу Львівської української приватної гімназії. Тренується під керівництвом Ірини Рудої та Людмили Яковенко. Христина Погранична є переможницею багатьох юніорських турнірів з художньої гімнастики, призеркою чемпіонатів та Кубків України з художньої гімнастики.

5 травня 2017 року під час урочистої сесії Львівської міської ради з нагоди Дня міста Львова Христину Пограничну нагородженовідзнакою «Львів’янин року».

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: