Львів’янка Мар’яна Лопушанська розповіла, як стала "Miss model beauty"

02 грудня 16:10
Переглядів: 328
Мар’яна Лопушанська

Львів’янка Мар’яна Лопушанська нещодавно здобула титул «Miss model beauty» на престижному міжнародному турнірі із бодібілдингу та фітнесу «Mr. & Ms. Universe».

Гасло львів’янки – «Створи себе сам». Вона 8 років займалася карате, стала володаркою коричневого поясу, а нещодавно зосередилася на фітнесі та крос-фіті. Спортсменка розповіла: «Спершу я займалася як любитель. А захоплення з’явилося значно пізніше, коли побачила дівчат, які виступають в цій сфері. Мені дуже сподобалось, і я теж захотіла такою стати. Справді, це було мрією. Я не думала, що я це зможу».

Але дівчина змогла. У травні здобула «срібло» та «бронзу» на чемпіонаті континенту. А останні півроку всі сили кинула на підготовку до всесвітніх змагань «Mr. & Ms. Universe» із бодібілдингу та фітнесу. Графік тренувань був дуже виснажливим. Мар’яна розповідає: «Білки ‒ це була основа мого раціону, вуглеводів практично не вживала. Було важко, дійсно важко, але нічого, це того варте».

У категорії, де відзначилася львів’янка, 50 відсотків результату складає оцінка рельєфу тіла, харизми, вміння показати себе на сцені. Інша половина ‒ це краса учасниці. Важливою є кожна деталь: макіяж, зачіска і навіть купальник. До речі, його спортсменка пошила сама.

Мар’яна прагнула хоча би потрапити у шістку фіналісток. Але результат перевершив очікування. Львівську спортсменку визнали найкращою. Своїх конкуренток на турнірі вона навіть не пригадує. Зізнається: «Мене так тренер з карате ще колись привчив: не дивись навіть жеребкування своє. Ти не маєш знати, які в тебе суперниці. Ти просто йдеш і борешся за перемогу. І тут я так само робила. Не дивилася. Звичайно, були достойні суперниці. Але треба показати себе на всі 100».

Своїми знаннями і вміннями атлетка ділиться з учнями. Уже починає готуватися до наступного сезону. І паралельно здобуває фах реабілітолога.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: