Львів’янка Олена Охотська перемагає на чемпіонаті України

18 червня 22:29
Переглядів: 523
Default Image

Цими днями львів впродовж трьох днів перетворився на Мекку стендової стрільби. У місті Лева відбувається ІІ-ий тур чемпіонату України зі стендової стрільби. Змагання проходять на базі Львівської школи вищої спортивної майстерності (Куртумова гора).

До слова, І-й тур відбувався в Одесі, а ІІ-й зараз триває у Львові і саме за підсумками двох турів визначаються переможці та призери. Участь у змаганнях бере 86 учасників із восьми областей України, міст Києва та Севастополя, а також Автономної Республіки Крим. Спортсмени розігрують медалі у стрільбі по круглому та траншейному стендах серед жінок, юніорок, чоловіків та юніорів.

Особливість цих змагань у тому, що вони є своєрідним стартом підготовки для збірної команди України, яка готується до виступів на Кубку світу, який відбудеться у словенському містечку Марібор.

Варто відзначити те, що змагання відбуваються не лише за прекрасної погоди, а й на прекрасно підготовлених стендах. Для спортсменів створені гарні умови, аби вони могли сповна продемонструвати свою майстерність.

Учасників ІІ-го туру на урочистому відкритті привітали: віце-президент федерації стрільби України, виконавчий директор відділення НОК України у Львівській області Ярослав Кашуба; головний тренер збірної команди України зі стендової стрільби, переможець Олімпійських ігор у Сіднеї-2000 Микола Мільчев; головний суддя змагань, суддя міжнародної категорії, старший тренер збірної команди України зі стендової стрільби Віталій Грабовський; директор ЛШВСМ зі стендової стрільби Павло Редько; заступник начальника управління з питань фізичної культури та спорту ЛОДА Оксана Вацеба.

Сьогодні вже визначилися перші переможці серед жінок та юніорок. Серед жінок у стрільбі по траншейному стенді перемогу здобула донеччанка Олександра Лапшина. Друге місце виборола Марія Капітоненко з АР Крим, а третю сходинку виборола Вікторія Михайлюкова (Львів).

У змаганнях юніорок у цій дисципліні з впевненим відривом перемогла львів’янка Олена Охотська.

Свої нагороди були розіграні і серед стрільців по круглому стенді. Перше місце серед жінок посіла одеситка Ірина Маловічко. До речі, представниця одеської школи стендової стрільби виконала норматив Майстра спорту, а в фіналі Майстра спорту міжнародного класу (МСМК). З чим її і вітаємо. Друге та третє місце призового подіуму посіли Наталка Котлярова з Севастополя та харків’янка Вікторія Червякова.

У змаганнях юніорок (стрільба по круглому стенді) перше місце виборола Дар'я Токарєва з Миколаєва, а друге та третє – дві представниці Одеси Анастасія Кайра та Вероніка Мільчева.

Завтра у завершальний день змагань чоловіки (стрільба по круглому та стрільба по траншейному стенду), а також юніори в аналогічних дисциплінах визначать призерів та переможців з-поміж себе. 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: