Львів’янка Ольга Книш виступить на зимовій Олімпіаді

25 січня 16:15
Переглядів: 241
Книш

Львівська гірськолижниця Ольга Книш виступить на зимовій Олімпіаді, що незабаром стартує у Південній Кореї.

Про це повідомив голова відділення НОК України у Львівській області Юрій Турянський. 

У розмові журналістом Ольга Книш підтвердила цю інформацію, додавши, що виконала усі нормативи у супергіганті (гірськолижний спорт) й цілком справедливо отримала олімпійську ліцензію.  

Нагадаємо, Львівщину у Південній Кореї представлятимуть ще троє санкарів. Зокрема, в одномісних санях змагатимуться львів’яни Олена Стецьків серед жінок та Антон Дукач серед чоловіків. У змаганнях двомісних саней серед чоловіків на льодовій трасі в Пхьончхані виступить «синьо-жовтий» дует у складі Олександра Оболончика (Тернопільська область) та Романа Захарківа (Львівська область), для якого Олімпіада стане вже третьою у спортивній кар’єрі. Окрім них Україну представлятиме ще один представник Тернопільщини Андрій Мандзій у чоловічих одномісних санях.

Україна буде представлена на олімпійському турнірі також і в командній естафеті. Кожна команда-учасниця формується з чотирьох учасників – по одному чоловічому і жіночому екіпажу та двомісні чоловічі сани, результати проходження траси кожного з яких додаються. Зауважимо, що на Олімпіаді-2018 боротьбу за медалі в естафеті вестимуть 13 команд.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: