Львів’янка, яка пробігла 250 км за 48 годин, розповіла свою формулу успіху

21 липня 20:25
Переглядів: 336
Стадник Заліско Григор

Нещодавно львів’янка Ольга Стадник встановила рекорд України на чемпіонаті із 48-годинного забігу, здолавши 250 км. А зараз вона готується до міжнародних змагань у Будапешті.

Поміж тренуваннями жінка поділилася своєю формулою успіху. Спортсменка каже: «Мій ранок починається з водички. Це вже як закон. А потім вже і кава, і до кави. І побігла!».

Аби бути в тонусі, Ольга Стадник дотримується режиму тривалого і здорового сну. А от у ласощах відмовляти собі не доводиться. «Не хочеться нічого шкідливого. Коли ти пробігла 21 км чи 42 км, то ні їсти, ні навіть пити зовсім не хочеться!» – пояснила Ольга.

Жінка захопилася бігом шість років тому - одразу після виходу на пенсію. Розповідає: «З того часу, як я бігаю, здобула більше 200 нагород, але ця остання, за 48-годинний пробіг, є дуже важливою для мене».

На чемпіонаті України львів’янка стала найкращою не лише у категорії понад 60 років, а й у абсолютному заліку. На відміну від суперників Ольга Стадник їжею не підкріплялася. А перерву на сон дозволила собі лише один раз. І то лише на півгодини.

Львів’янка перемогла на національній першості і минулого року, але тоді пробігла трохи менше – 239 км. Спортсменка каже: «Цього разу я краще підготувалася. Була твердо націлена пробігти більше, ніж минулого року. Тоді після пробігу в мене 9 нігтів зійшло з пальців. А цього разу ноги цілі, лише кілька пухирів було».

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: