Львів’яни Ольга Книш та Михайло Карпушин – чемпіони України з гірськолижного спорту

30 січня 22:22
Переглядів: 241
Книш

У Буковелі, найбільшому гірськолижному курорті нашої країни, завершився чемпіонат України 2018 року з гірськолижного спорту. У активі львів’ян три золотих нагороди.

Як завжди, на провідних ролях головного змагання сезону національного рівня для вітчизняних гірськолижників були представники кафедри сезонних видів спорту Львівського державного університету фізичної культури.

На звітних стартах у Буковелі гірськолижники ЛДУФК цього разу здобули три золоті нагороди. Зокрема, переможним дублем відзначився студент другого курсу факультету спорту ЛДУФК Михайло Карпушин. Йому не було рівних як у спеціальному слаломі, так і в слаломі-гіганті. В обох дисциплінах Михайло показав найкращий час проходження дистанції.

«Золотий» почин Михайла підтримала магістрантка факультету спорту ЛДУФК Ольга Книш. Лідер національної жіночої команди України довела, що їй немає рівних у слаломі-гіганті. Тепер на підопічну тренера Юлії Шепіленко чекає виступ на головному змаганні чотириріччя – ХХІІІ зимових Олімпійських іграх-2018, які пройдуть з 9 по 25 лютого поточного року у Південній Креї. На олімпійських гірськолижних трасах Пхьончхану-2018 Ольга Книш, за попередньою інформацією, змагатиметься у трьох дисциплінах – спеціальному слаломі, слаломі-гіганті та супергіганті. 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: