Львів’яни піднімали штангу в центрі міста – збирали кошти для полку "Азов"

27 квітня 16:25
Переглядів: 529
важка атлетика

Стаття розміщена в рамках блогу : Спорт - це життя!

Вчора, 25 квітня, у Львові на площі перед пам’ятником Тарасові Шевченку відбувся вуличний турнір «ЖИМ ЛЕВА».

До вуличного аматорського турніру приєдналися як професійні спортсмени, так і звичайні львів’яни, які хотіли випробувати свою міць. Умови для учасників доволі прості: підняти штангу лежачи максимальну кількість раз. Для чоловіків – це 80% від власної ваги, а для жінок – 50%. Окрім спортивного азарту, цей турнір благочинний. І усі виручені за нього кошти підуть на допомогу полку «Азов». Взяти участь можна була за символічну плату – 30 гривень, проте учасники заповнювали скриньками й більшими купюрами.

«На нашу думку, такий турнір сприяє спортивному розвитку, спортивному духу у молодих хлопців й дівчат. Хоча, як бачимо, тут жмуть всі: як дорослі люди, так і молодь», - розповів  інструктор спортивного клубу Олександр Воробей.

Емоції від участі у турнірі у конкурсантів шалені. Запевняють, побільше б таких змагань просто неба, та ще й з такою благородною метою.

«Мотивували прийти сюди, бо це перш за все здоровий спосіб життя, і дуже класно так підтримувати наших воєнних. Одні плюси», – сказав один із учасників змагань Павло.

По завершенню турніру на переможців чекають символічні призи. Таку акцію у Львові проводять уже не вперше й організатори запевняють – зупинятись на досягнутому не з

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: