Львів’яни успішно виступили на міжнародному турнірі з вільної боротьби

21 червня 20:50
Переглядів: 595
Вільна боротьба

У Львові завершився міжнародний турнір із вільної боротьби серед юнаків та дівчат пам’яті О. Сазонова. Конкуренцію вітчизняним борцям склали спортсмени з Греції, Естонії, Польщі, Білорусі та Латвії.

Допоки тренер і партнерки по команді перекрикували один одного, Марія Винник намагалася втекти від захоплення своєї найзапеклішої суперниці Тетяни Профатілової. З партеру суперниці важко було вирватись обом спортсменкам. Та прийоми львів’янки видалися більш ефективними і забезпечили їй перемогу у першому поєдинку.

«Так, мені найважче вдавалося в партері стояти, тому що вона дуже добре робить накат. Я налаштувала себе, щоби не боятися і працювати першим номером», ― згадує Марія Винник.

Її сестра, Соломія Винник, боролася з полячкою Роксаною Лосик. У своєму першому поєдинку наша спортсменка була сильніша від суперниці. Їй вдавалися кидки, захоплення, перевороти і вже у першому періоді сутичка завершилася на користь львів’янки.

Загалом вітчизняні борчині не мали проблем з іноземками. До прикладу, донеччанці Аліні Пишкіній перемога над латвійкою Еліною Зайдіною далась наче розминка перед зіткненням із співвітчизницями.

«Я їх добре знаю, багато разів із ними боролася, але з ними все одно, з нашими, тяжче, ніж з іноземними дівчатками. Тут хочу попробувати свою техніку, випробувати свої рухи, які я тренувала вдома, попробувати нові рухи, які вивчила. Роблю акцент більше на техніку», ― ділиться борчиня з Донецька Аліна Пишкіна.

Змагання у Львові проводили за форматом олімпійської системи.

«Спортсмени тягнуть жереб перед змаганнями і відповідно формуються групи спортсменів, борються. Спортсмен, який програв, припиняє боротьбу. Якщо програв фіналісту, то в нього є шанс поборотися за третє місце», ― пояснює головний суддя змагань Андрій Троц.

Спортсменки з семи вагових категорії здобули свої медалі: у ваговій категорії 70 кг перемогу здобула Романна Вовчак, 65 кг – Оксана Тюдик, 52 кг – Соломія Винник, 49 кг – Марія Винник, 46 кг – Анастасія Падошик, 43 кг – Едіта Чемердовська, 38 кг – Марія Томищ.

Ці змагання є підготовкою до Чемпіонату Європи, що відбудеться у липні у Боснії та Герцеговині.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: