Львівяни всіх "перестріляли"

24 жовтня 07:36
Переглядів: 345
Кульова стрільба

У м.Вінниці 15-20 жовтня 2012р. пройшов відкритий чемпіонат України зі стрільби з пневматичної зброї серед юніорів віком до 20 років.

Відразу 13 золотих, 8 срібних, 3 бронзові медалі вибороли на ньому учні відділення стрільби львівського училища фізичної культури.

У стрільбі з пневматичної гвинтівки чемпіоном України з результатом міжнародного класу 695 очків став цьогорічний випускник училища, а сьогодні студент національного Лісотехнічного університету Тарас Андрушко. У командній стрільбі гвинтівочники Тарас Андрушко, Максим Лоїк (ІІІк.) та Степан Леус (10кл.) другі. Серед дівчат львівська трійка у складі Еліни Агліуліної, Марії Холод (обидві ІІІк.) та десятикласниці Анни Хмельницької також на другому місці. У особистій стрільбі Марія Холод – бронзовий призер. Агліуліна – на 5 місці, Аня Хмельницька – сьома. Серед пістолетників рівних не було учневі 9 класу Павлу Коростильову. Для перемоги Павлу вистачило 675,3 очка.

Серед дівчат у командних стартах перемогли Христина Бурак (ІІІк.), Ксенія Юрченко (Ік.) та Анастасія Бондарук (вип. 2010р.). Ліля Нестеренко (10кл.), яка виступала за Кіровоградську обл., посіла ІІІ місце.

Та найбільше нагород назбирали стрільці по рухомій мішені. Дворазовими чемпіонами України у командних змаганнях стали Владлен Онопко (ІІІк.), Юрій Мнечник (11кл.) та Ігор Кізима (10кл.). Окрім того, Ігор Кізима переміг особисто у вправі ГП-11а. Владлен Онопко у цій вправі другий, а у вправі ГП-12 – третій.

Серед дівчат найкраще в Україні стріляє «по кабану» одинадцятикласниця Марія Крамар. Марія перемогла у вправі ГП-11а, а у вправі ГП-11 посіла ІІ місце.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: