Львів’яни вже закохані у новий євростадіон

29 жовтня 17:26
Переглядів: 111
Default Image

До відкриття львівського стадіону Євро-2012 залишилося лічені години, самі львів’яни та гості міста ще не мали змоги особисто насолодитися футбольною та концертною атмосферою арени, але вони вже з любов’ю висловлюються про новий єврооб’єкт. Кажуть, що збудований стадіон стане спортивною, культурною та розважальною Меккою Львова. Інформаційний центр «Україна-2012» пропонує Вашій увазі думки пересічних мешканців міста Лева про новий дім для львівського футболу.    

Олена Полствіна, підприємець
- Останній рік я працювала неподалік «Арени Львів», дорогою на роботу спостерігала, що змінюється на будмайданчику. Сьогодні вже не віриться, що пару років тому на цьому місці була пустка. Olenka-lviv.jpgЯкщо, як обіцяє міська влада, через пару років тут з’явиться новий бізнес-район міста, з офісами, перенесеними з центру міста адміністративними будівлями, історичний центр міста стане справжньою туристичною Меккою.
Мені особисто стадіон до вподоби. Тепер Львів може славитись не тільки старовиною, класичною архітектурою, а й новим модерновим спортивним об’єктом. Тут можна проводити не тільки спортивні заходи, а й культурні масові свята. Протягом року у Львові відбувається більше ста фестивалів. «Арена Львів» - європейський майданчик для  найбільш видовищних свят міста.

Михайло Місяйло, журналіст
- Кожного разу, коли проїжджаю повз стадіон, свій погляд і увагу спрямовую виключно на цю величну і красиву спортивну споруду. Зізнаюся, що після побаченого, ще довго не можу заснути, а у снах часто бачу футбольні матчі, що проходитимуть незабаром під час Євро-2012 на «Арені Львів». Не знаю: містика це, чи  продукт багатої уяви враженого львів’янина, але вірю, що новозбудований львівський стадіон, - стане серцем нашого міста, яке битиметься з частотою 24 години на день,  а ще безсумнівно увійде в історію княжого Львова, як своє маленьке «8 чудо світу».

Ольга Мамбеткулова, студентка
- Відкриття стадіону – це визначна подія для всіх нас. Бачила проект, він мені подобається, хіба що є зауваження до кольорів сидінь, але це все деталі. Ми всі задоволені, що у нас буде стадіон, який відповідає всім європейським стандартам. Ми давно очікували цього. Це величезне дОля.jpgосягнення міста, яке наблизить нас до Європи, та привабить туристів. Звичайно, є й ряд мінусів. Наприклад, стадіон знаходиться за містом і це не дуже зручно, оскільки до нього важко дістатися. Коли я була там останнього разу, там навіть дорога не була заасфальтована. Але, сподіваюсь, ці проблеми будуть вирішені. Окупність стадіону залежатиме від того, чи зможуть тут грати «карпати». Залюбки ходитиму туди. Це буде ще одне місце для того, щоб приємно провести «футбольний» час.

Михайло Дутчак, диригент
- Зараз точаться палкі дискусії щодо того, чи стане нова арена потужним культурним осередком міста. Вважаю, що, якщо вдасться підготувати на арені інфраструктуру належного рівня, в тому числі дорожні шляхи та транспортні сполучення, то стадіон стане базовим місцем відпочинку львів’ян. Тим паче, що за європейськими мірками арена не так вже і далеко розташована від центра міста. Якщо на стадіоні буде створена культурно–розважально–торгівельна інфраструктура – це стане місцем притягання для мешканців Львова.
В свою чергу, Євро-2012 стане свіжим подихом для Старого Львова. Місто Лева володіє особливою аурою. Іноземці, які приїдуть сюди, гулятимуть старовинними реконструйованими вуличками. А львів’яни будуть з усіх сил намагатися показати себе з якомога кращого боку перед Об’єднаною Європою.

Вербіщук Ольга, психолог
- Я не вважаю себе прихильницею футболу, і відверто кажучи ніколи не задавалась питанням, що нам дасть відкриття стадіону. Як на мене, головне питання тут – чи буде наша коштовна споруда актуальною після завершення Євро 2012. З подібною проблемою свого часу зіткнулась, на скільки мені відомо, Португалія. Коли після проведення всіх матчів стадіони стали не потрібними.
Проте, думаю, що нам подібне не загрожує. Адже в нашому місті люблять люди повеселитись. Зокрема, влаштовувати різноманітні концерти, от і буде в нас неабияке місце для таких заходів. Окрім цього це стане хорошою пам’яткою про славетний час, коли Україна, разом із сусідньою Польщею, були господарями такого турніру і водночас хорошим прикладом для прийдешніх поколінь.

Христина Гарасимів, викладач
- Львів гонорується архітектурою та вулицями, які дихають історією, і шоколадно-кавовим ароматом. Але культурній столиці України явно бракувало свого «Camp Nou». Сподіваюсь, з проведенням Євро-2012 Арена Львів виросте до  масштабного спортивно-культурного центру, а з плином часу стане Меккою і для футбольних фанів ,і для туристів. Вірю, що столиця Галичини, у якій вже понад сім століть гармонійно переплітається минуле з сучасним,  матиме ще одну візитну картку, яка не спотворить обличчя міста Лева.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: