Львів’янин Ігор Кізима – дворазовий чемпіон юніорського Євро-2017 з кульової стрільби

06 серпня 14:40
Переглядів: 2236
Кізима

У столиці Азербайджану Баку, де завершився Чемпіонат Європи 2017 року з кульової стрільби, останніми європейські нагороди розіграли стрільці по рухомій мішені.

У стрільбі по рухомій мішені, що рухається на першому етапі повільно, а на другому – швидко, чемпіоном Європи-2017 серед юніорів став цьогорічний випускник Львівського училища фізичної культури Ігор Кизима.

З 60-ти пострілів Ігор набрав 582 очки і на три пункти випередив росіянина Валерія Давидова. Третє місце посів ще один українець Максим Бабушок з Вінниці, пише офіційний сайт ЛУФК.

І в стрільбі по мішені, що рухаються із змінною швидкістю, Ігор Кізима не мав собі рівних. Срібного призера шведа Андреаса Бергстрьома Ігор обійшов аж на сім очок.

Окрім особистих нагород континентальної першості, у командній стрільбі спортсмени розіграли Гран-Прі Європейської конфедерації стрільби.

У обох вправах з великою перемогою над росіянами перемогла юніорська збірна команда України у складі Ігоря Кізими, Максима Бабушка та дніпровця Романа Товстопята. 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: