Львів’янин Павло Коростильов – другий у європейському рейтингу стрільців з пістолета

10 жовтня 17:52
Переглядів: 335
Коростильов

Європейська конфедерація стрільби (ESC) опублікувала оновлений рейтинг найкращих стрільців старого континенту у олімпійських видах змагань.

У стрільбі з пневматичного пістолета на дистанції 10 м друге місце у рейтингу посідає студент Львівського училища фізичної культури Павло Коростильов (на фото). Попереду нього лише серб Дамір Мікеч, повідомляє офіційний сайт ЛУФК.

І в стрільбі з малокаліберного пістолета на дистанції 50 м у Павла також друга позиція. Перший – все той же Дамір Мікеч.

У швидкісній стрільбі з пістолета на дистанції 25 м Павло Коростильов дев’ятий. У цій вправі найкращий – німець Крістіан Райтц.

У стрільбі з пневматичної гвинтівки на дистанції 10 м шосте місце посідає ще один вихованець ЛУФК Олег Царьков. Очолює рейтинг – росіянин Володимир Масленніков.

Окрім львів’ян у ТОП-10 увійшли ще троє українців: черкащанин Сергій Куліш (вправа ГП-6 – третє місце та вправа МГ-6 – четверте місце), Олег Омельчук з Рівного (вправа ПП-3 – четверте місце і вправа МП-6 – четверте місце) та Олена Костевич з Чернігова (вправа ПП-2 – третє місце). 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: