Львів’янин Роман Гладиш зупинився за крок від п’єдесталу на чемпіонаті світу з велотреку

15 березня 19:00
Переглядів: 237
гладиш

Львівський велосипедист Роман Гладиш повернувся із чемпіонату світу на треку, де зупинився за крок від п’єдесталу. Вдома на атлета чекала нагорода ‒ звання найкращого спортсмена Львівщини у грудні. Тоді Роман виборов «бронзу» в омніумі та четверте місце в медісоні на етапі Кубка світу в Чилі.

На світовій першості Роман Гладиш показав четвертий результат у скретчі. Таке ж місце львів’янин зайняв на цих змаганнях у 2015-му. Хлопець зізнається: «Радий, але вже хотілося б на п’єдестал потрапити».

За останні півроку атлет поповнив свій арсенал медалями із чемпіонатів континенту та міжнародних Гран-прі. А ще за підсумками минулого сезону став третім у загальному заліку Кубка світу в омніумі-багатоборстві, яке вимагає надзвичайної витривалості.

Однак саме ця виснажлива дисципліна є сильною стороною Романа. Він розповідає: «Тут успіх залежить від всього: від твоєї везучості, від того, як ти готовий морально, фізично. Останній вид ‒ там йде гонка 100 кіл. Дуже важко цю гонку стартувати, тому що ти до того вже 3 види проїхав. Ти виснажений і морально, і фізично».

Віце-президент Федерації велоспорту Львівщини Володимир Набойщиков підкреслює: «Роман Гладиш показав після останнього чемпіонату світу на треку, що він найкращий спортсмен в Україні з цього виду програми. І маємо надію, що він потрапить на Олімпійські ігри».

Влітку стартує новий олімпійський цикл у велоспорті. І першими змаганнями, де можна буде заробити рейтингових очок, стане чемпіонат Старого світу в серпні. До того часу на спортсмена чекає кілька зборів. Спершу ‒ на Закарпатті, далі ‒ у Польщі.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: