Львів'янин став переможцем Дитячої Ліги - Турнір найсильніших фехтувальників України

02 січня 13:21
Переглядів: 227
Фехтування

В Києві відбувся фінальний етап Дитячої Ліги - Турнір найсильніших фехтувальників України. 94 дівчинки і 93 хлопчика з усіх куточків України на протязі шести днів боролися за звання переможця Дитячої Ліги.

Нагадаємо, що Дитяча ліга - це громадський рух, спрямоване на підтримку і розвиток дитячого фехтування в Україні.

Метою Дитячої Ліги є створення сприятливих умов для розвитку фехтування у всіх регіонах України за рахунок підтримки саме дитячого спорту та забезпечення масовості занять спортивним фехтуванням серед дітей до 13 років.

Для реалізації зазначених цілей під егідою Федерації фехтування України проводиться цикл змагань Дитячої Ліги з фехтування в трьох видах зброї - рапірі, шпазі та шаблі серед дітей віком 10-11 і 12-13 років.

Фінальним етапом циклу змагань Дитячої ліги є Турнір найсильніших фехтувальників, участь в якому беруть 16 найкращих спортсменів України у кожній віковій категорії для кожного виду зброї, які були визначені за підсумками попередніх турнірів Дитячої ліги.

По закінченню Турніру найсильніших підводяться підсумки сезону, і проводиться нагородження чемпіонів та призерів Дитячої Ліги в кожному виді зброї для кожної вікової категорії.

Цього року майже половину «золотого запасу» Дитячої Ліги - 5 медалей найвищої проби з 12 можливих - завоювали представники столиці. Найсильнішими кияни опинилися в таких видах зброї як жіноча рапіра, жіноча шпага і чоловіча шабля. Ще два золота поїхали в Миколаїв разом з рапіристами. У чоловічій шпазі золоті нагороди дісталися Майорчак Назару зі Львова (10-11 років) і Задорожному Микиті з Луганська, в шаблі в категорії 10-11 років переможцями стали одесит Шепеля Степан і харків'янка Дар'я Гонцова. А найсильнішою в старшій віковій категорії в шаблі стала черкащанка Гнідашева Валерія.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: