Львів’янин Володимир Рекша встановив світовий рекорд. Він 6 разів поспіль підняв однією рукою гантель масою 100 кг

08 вересня 23:13
Переглядів: 564
Default Image

На Ярмарку спорту львів’янин Володимир Рекша встановив світовий рекорд. Він 6 разів поспіль підняв однією рукою гантель масою 100 кг.

«Для встановлення рекорду потрібно було здійснити 4 підйоми. Володимир здійснив 6. Львівський спортсмен для львів’ян здійснив велику річ. Навіть всесвітньо відомий Маріуш Пудзяновський ніколи не працював з такою вагою», - прокоментував те, що відбулося, найсильніша людина світу 2009 року Сергій Конюшок. 

«Я не розраховував на шість підйомів. Думаю це підтримка глядачів дала мені сил це зробити. Я працюю тренером з важкої атлетики. Велика частка того, що я роблю – це показати дітям, що прийшли сьогодні, що зі спортом життя яскравіше, цікавіше, різноманітніше», - сказав рекордсмен Володимир Рекша.

Нагадаємо, що Ярмарок спорту триватиме ще до 10 вересня. У приміщенні спортивного комплексу «Динамо» кожна спортивна федерація представлятиме свій вид спорту в спеціальних боксах. Тут можна буде ознайомитися з діяльністю спортивних клубів, поспілкуватися з керівниками та тренерами, отримати буклети чи флаєри з інформацією про спортивні секції та осередки.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: