Львів'янин всіх "перестріляв"

28 січня 15:04
Переглядів: 548
Коростильов

З перемог розпочав новий сезон львів'янин Павло Коростильов.

Павло посів І місце у стрільбі з пневматичного пістолета у категорії юніорів на традиційних міжнародних змаганнях зі стрільби з пневматичної зброї у Мюнхені (Німеччина). У фіналі Павло «перестріляв» росіянина Андрія Почепка 198,1:196,4. Бронзова медаль у цій вправі дісталася поляку Гжегошу Длугошу.

Львів'янка Анастасія Бондарук (вип. 2010р.) у стрільбі з пістолета серед юніорок була двадцятою, а Еліна Агліуліна з гвинтівки «настріляла» 46 місце.
Окрім Коростильова у перший день змагань в українській команді відзначилися лише олімпійська чемпіонка Олена Костевич, яка посіла ІІ місце серед жінок-пістолетниць.

І під час другого старту на міжнародних змаганнях у німецькому Мюнхені (23-25 січня 2013р.) у стрільбі з пневматичного пістолета серед юніорів рівних не було Павлу Коростильову.

На цей раз перевага Павла була ще відчутнішою. У кваліфікації Павло показав 579 очків, а у фіналі не залишив жодних шансів італійцю Даріо ді Мартіно 197,8:196,3. Бронзова медаль дісталася росіянину Александру Бассарєву.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: