Львів’янин встановив новий світовий рекорд

10 червня 16:51
Переглядів: 489
Default Image

В німецькому місті Хайнсхем відбувся чемпіонат Європи з важкої атлетики серед ветеранів. У складі збірної України єдиним представником Львова був майстер спорту міжнародного класу Василь Мартинюк, який гідно представив наше місто на поважному турнірі.

Виступаючи у 2 віковій групі (40-44 роки) у ваговій категорії до 105 кг Василь Мартинюк здобув золото європейського чемпіонату показавши 145 кг в ривку та 176 кг у поштовху. В сумі двоборства він набрав 321 кг, що перевищує на 1 кг попереднє світове досягнення. Отже відтепер, новий світовий рекорд у 2 віковій групі у ваговій категорії до 105 кг належить львів’янину Василю Мартинюку.

У цьому році наших важкоатлетів-ветеранів чекає ще два змагання міжнародного рівня: 10-16 вересня - Європейські Ігри ветеранів спорту м. Ліньяно (Італія), де вперше будуть представлені в програмі важкоатлети, та 29 жовтня - 5 листопада - Чемпіонат Світу серед майстрів важкої атлетики (ветеранів) м. Лімасол (Кіпр), на якому відбудеться конгрес Міжнародної федерації майстрів важкої атлетики. До слова, там буде Львів звітувати про хід підготовки до проведення Чемпіонату Світу з важкої атлетики – 2012.

«Досягнення спортсменів ветеранів – це гідний приклад до наслідування для молодших. А коли на найвищих чемпіонатах наші спортсмени встановлюють рекорди, то це свідчить лише про те, що коли працювати над собою, завжди можна досягати найбільших спортивних вершин. Ми вітаємо нашого атлета та бажаємо йому й надалі сприяти тому, аби наш прапор та наш гімн чули та бачили якомога частіше в більшій кількості країн світу», - каже керівник відділу фізичної культури та спорту Віктор Степанюк.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: