Львів’янин Ярослав Давидчук – бронзовий призер молодіжного Євро-2018 з самбо

28 квітня 17:00
Переглядів: 189
Самбо

У столиці Чехії Празі відбувся молодіжний чемпіонат Європи-2018 з боротьби самбо. Понад 200 спортсменів віком до 21-го року з 25-ти країн нашого континенту у спорткомплексі «Краловська арена» виборювали нагороди Старого Світу.

Одну з нагород Євро-2018 виборов студент першого курсу факультету спорту Львівського державного університету фізичної культури Ярослав Давидчук (на фото – крайній справа). 

Незважаючи на свій юний вік (Ярославу лише 18 років), наш самбіст не знітився серед старших і досвідченіших борців та проявив жагу до перемоги. У попередньому раунді українець після видовищного кидка на чотири бали достроково, больовим прийомом на руку, переміг представника Нідерландів. Після цього, також достроково, здолав суперника з Великобританії.

У боротьбі за вихід у фінал студент нашого вишу чинив гідний опір досвідченому і титулованому борцю з Грузії, але у підсумку, на жаль, по балах таки поступився. А в бронзовому фіналі Ярослав не залишив жодних шансів представнику Литви, перемігши менше ніж за одну хвилину больовим прийомом на ногу.

Слід зазначити, що це вже друга медаль континентальної першості в колекції нагород Ярослава Давидчука, але в старшій віковій групі. У 2017 році він вже виборював медаль першості Європи серед кадетів (спортсмени віком до 18 років). 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: