Львів’янин Юрій Федечко – чемпіон України з сучасного п’ятиборства

03 лютого 19:00
Переглядів: 168
Юрій Федечко

Зимовий Чемпіонат України з сучасного п’ятиборства 2016 року відбувся у Києві. Переможцем цих змагань став випускник Львівського державного університету фізичної культури Юрій Федечко, який являється вихованцем Львівського училища фізичної культури.

За сумою чотирьох видів Юрій Федечко набрав 1505 очок і на 6 пунктів випередив дніпропетровця Владислава Міщенка. Бронзова медаль чемпіонату дісталася донеччанину Дмитру Кирпулянському.

Брат Юрія Андрій Федечко , який також є вихованцем ЛУФК і випускником ЛДУФК, посів підсумкове четверте місце.

У командній першості перемогла команда міста.Києва, у складі якої виступав і Юрій Федечко. Збірна Львівщини у складі Андрія Федечка, Павла Зведенюка та Дмитра Балюка фінішувала на другому місці.

Серед жінок переможницею стала бронзова призерка Пекінської Олімпіади-2008 киянка Вікторія Терещук, яка повернулася у великий спорт після тривалої перерви. Друге місце посіла випускниця ЛДУФК Валерія Пермикіна, яка ази п’ятиборства пізнавала у ЛУФК, а третє – донеччанка Анастасія Спас. У командній першості жінок рівних не було киянкам Вікторії Терещук, Валерії Пермикіній та Валерії Босовій.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: