"Лєхія" (Ґданськ) полює на екс-гравця "Карпат" Семірa Штіліча

21 січня 20:18
Переглядів: 234
Штіліч

Польський портал «Weszło» подав, що ґданський клуб склав пропозицію гри Семірові Штілічу, у якого літом завершується контракт з краківською «Віслою», а ведення переговорів у справі нового застрягли в мертвій точці. Нагадати варто, що це екс-гравець національної команди Боснії та Герцеговини і львівських «Карпат» замість чотирьох сезонів провів у нашому місті один (22 матчі і 1 гол). Центральний півзахисник атакувального плану виступав під 22-им номером.

У стані краків’ян ніхто не знає про те, що «Лєхія» розпочала полювання на Штіліча.

- з Ґданська не надходило до нас жодної пропозиції, ані запит у справі Семірa - сказав речник клубу Максиміліан Miхaльчук.

Семір Штіліч також не бажає коментувати цього питання, а зосереджується на підготовці з «Віслою» до весняного раунду.

Проблема в тому, що «Лєхія» не мусить спілкуватися з «Віслою». Передусім постарається підписати, що зобов'язуючий від 1 липня 2015 року контракт з футболістом, тоді її аргументи у веденні переговорів з «Білою Зіркою» будуть значно міцніші.

Важко очікувати, щоб за піврічну оренду Штіліча вдалося краків’янам отримати 600 тис. євро ( є така сума відступного за боснійця).

Певне одне - кожен день затримки з підписанням нового контракту Семіра, підсилює шанси «Лєхії», а можливо і інших клубів, які забажають перейняти найкращого режисера гри в Екстракласі.

«Вісла» є у кращій ситуації, що із звичаєвих причин не входить в розрахунок переїзд Штілічa до найбагатшого польського клубу – «Лєґії» (Варшава). Адже виступаючи за «Лєх» (Познань) Семір заспівав публічно образливу пісню на її адресу, за що був відсторонений.

В «Карпатах» боснієць більше запам’ятався хорошою грою, точними передачами партнерам і таким собі острівком власної …окремішності.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: