Любомир ГАЛЬЧУК: "Поєдинок "Львова" на стадіоні "Україна" з "Карпатами"? Не хочу згадувати й чути про нього"

17 жовтня 21:42
Переглядів: 1097
Default Image

Капітан Синьо-Золотих Левів Любомир Гальчук в прямому ефірі телепередачі «Вже ранок» на 12-му каналі львівського ТБ розказував про… (частина друга)

…живопис:

-          ще до того, як я пішов на футбол, я відвідував художню школу, яку, нажаль, не судилось закінчити, бо вона була поблизу стадіону, і я вирішив податись у футбол. Зараз я не жалкую, навики малювання у мене залишились, а головне здійснилась моя мрія – грати у футбол. Останні мої картини були намальовані, коли я був травмований і лежав вдома й лікувався. Тоді у мене був вільний час, старався писати картини, прийшло натхнення. Зараз рідко малюю, бо не маю вільного часу, постійно у футболі, коли ж є вільна хвилинка то використовую її для своїх рідних та близьких, сім’ї, дружини.

…дружину:

-          мій перший твір – портрет моєї дружини, коли вона його побачила то першим її враженням було цілковите здивування, вона знала, що я малюю, проте не бачила, спочатку плодів мого таланту, а потім розгледіла. Вона намагається приїздити на кожну гру. Жінка мене підтримує, а це величезний стимул для боротьби і перемог!

…зворотній бік футболу:

-          не завжди виходить, що ми можемо кудись приїхати на якісь свята: бувають матчі, тренування, але іноді просимо тренерів нас відпустити, останні деколи входять у наше становище й ідуть на поступки. Я вважаю, що коли ми вже вибрали цю професію то другого виходу не маємо, повинні чимось жертвувати, заради іншого й більшого, щоби досягати своїх мрій!

…політику:

-          на рахунок кандидата на посаду мера Львова я ще не визначився, бо не маю часу дивитись і задумуватись над цим, а загалом до політики ставлюсь позитивно, хоча й намагаюсь не вникати в політичні події, у нас своїх справ вистачає.

…незабутні матчі:

-          матч який я залюбував це – перемога над «Шахтарем», це була моя дебютна гра у Вищій лізі (коли грав за «Волинь» - авт.), а матч який навіть не хочеться згадувати, це напевне поразка в Києві 8-1, це було ще перед «Шахтарем», а наступний поєдинок, якраз, зіграли з донеччанами й виграли. І ще один поєдинок, що не хочу згадувати й чути про нього, це - гра у «Львові» на стадіоні «Україна» з «Карпатами», ну і з «Таврією» також,- програли ці зустрічі з однаковими рахунками.

… забобони:

-          в забобони я не вірю, щодо нумерології. Знаю, що деякі хлопці підбирають собі спеціальні номера під свій вік, або під якесь щасливе число, а в мене завжди номер третій, подобається це число. В яку б команду я не приходив, завжди питався, чи є вільний третій номер, а сказати щоб це було таке ось щось з розряду паранормального, то ні.

… штрафні санкції:

-          вони є, коли ось, наприклад, футболіст порушить дисципліну: вип’є, закурить, пропустить тренування або матч без причин. Якщо ж маленьке порушення, то тренер може провести посилене тренування.

…жіночий футбол

-          я бачив цей різновид футболу один раз у Луцьку, коли грала Національна збірна України. Якщо на жіночий футбол подивитись з боку, то він зовсім не відрізняється від чоловічого, такий же ж силовий. Я був вражений тією боротьбою, це дійсно справжня чоловіча боротьба. Це мене позитивно шокувало й саме тоді, я полюбив жіночий футбол.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: