Максим Фещук: «Матч проти «Карпат» для мене не принциповий»

24 вересня 18:15
Переглядів: 245
Default Image

Колишній нападник «зелено-білих», а тепер гравець «Таврії» Максим Фещук розраховує на те, що новий тренер команди довірятиме йому більше ігрового часу. Про це він розповів в коментарі Інформаційному центру ФК «Карпати». 

«У четвер ввечері Валерій Петров провів перше тренування. Для «Таврії» він людина не нова – усе життя провів в клубі, добре знає ситуацію в команді і буде робити усе, аби покращити мікроклімат. Не знаю, чи керівництво шукає нового тренера. Наша справа простенька – виходити і грати» - каже форвард.

«Нема чого приховувати, - продовжує Максим. - Ситуація у нас і справді була не найкраща. Ми програли принципові матчі – «Шахтарю» в чемпіонаті, «Дніпру» в Кубку. Про причини говорити не буду, це внутрішньокомандні справи. Є тренер, який буде покращувати стан речей».

«Матч проти «Карпат» для мене не принциповий. Нічого надзвичайного – я вже не раз грав проти «зелено-білих». Хоча з іншого боку, у неділю наші футболісти будуть намагатися показати новому наставнику свої найкращі риси, кожен розраховує на гру в основному складі» - підсумував Максим Фещук.
Інформаційний центр ФК «Карпати», ФК Карпати

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: