Максим Фомічов: "Хлопці витягли гру на характері"

22 листопада 21:47
Переглядів: 152
фомічов

Прес-конференція після матчу "Політехніка-Галичина" - "Дніпро-Азот"

Богдан Байда, захисник "Дніпро-Азоту":

- Прикра поразка. Удар по всьому. Немає слів, чесно.

Валерій Плєханов, головний тренер "Дніпро-Азоту":

- Я теж буду небагатослівний. По-перше, вітаю "Політехніку-Галичину" з першою перемогою, вона абсолютно заслужена. Хлопці хотіли, старалися, незалежно від того, що програвали по ходу в 20 очок, змогли налаштуватися, повернутися в гру і заслужено виграти. З чим я їх ще раз вітаю. Що стосується поразки - програв я. Значить, тактика була неправильна, підготовка була неправильна - про це я сказав президенту. Я думаю, що, напевно, назріли зміни в нашому клубі. Які вони будуть, я не знаю. Все залежить від нашого керівництва. Подивимося побачимо. Як і раніше говорю, поразка виключно моя тренерська, тому всю провину беру на себе.

Олександр Доленко, захисник "Політехніки-Галичини":

- Хочу привітати свою команду. Ми добре відпрацювали цей цикл. У нас були дуже важкі тренування - ми працювали над нашою фізичною підготовкою. Її вистачило на цю кінцівку, яку ми сьогодні відіграли, сили ще залишалися. Вітаю вболівальників, батьків, дружин, подруг. Це наша перша перемога і не остання, я вам це обіцяю. Максим Юрійович теж так вважає. Будемо боротися далі, покажемо, що ми гідні міста Львів.

Максим Фомічов, головний тренер "Політехніки-Галичини":

- Я хочу подякувати за терпіння та підтримку і привітати нашого президента Олександра Івановича. Це наше перше спасибі йому. Я дуже вдячний своїм хлопцям за проявлений характер. Вони витягнули гру на характері. У другій половині гри гравці виконали повністю всі мої установки. Я думаю, що ми правильно тренувалися весь цей тижневий цикл, який у нас був після останньої гри. Хлопці явно додали у фізичних кондиціях, яких нам дійсно вистачило на всі 40 хвилин. Будемо працювати далі, намагатися перемагати і говорити нашому президентові дякую якомога частіше.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: