Максим Фомічов: "Ми з "Будівельником" граємо в різних лігах"

18 січня 23:34
Переглядів: 219
фомічов

Максим Фомічов розповів про гру з "Будівельником" та проблеми команди:

"Як я й казав перед грою, сьогодні в нас були мізерні шанси на перемогу. Ми з "Будівельником" граємо в абсолютно різних лігах. При цьому мої хлопці виконали мінімальну установку - ми менше пропустили. Не можна назвати це успіхом, але завдання виконане.

В нас величезні кадрові втрати. Ілля Жуковський спочатку мав запалення легень, потім у нього трапився гнійний менінгіт і він вибув до завершення сезону. Саша Доленко з розірваним сухожиллям. Діма Тихонов у миулій грі потянув задній м'яз бедра і сьогодні грав через біль. Антон Дзюба не зміг вийти, бо на тренуванні вдарився коліном в коліно, і коліно напухло. Коля Полюляк грав з температурою 37,5, і я можу лише подякувати йому. Він - справжній капітан, небагатослівний, але виконує важку роботу, підбадьорює хлопців. Такі люди нам в Україні потрібні.

Ті чутки про надзвичайні навантаження на наших тренуваннях - це неправда. Ми взагалі не можемо нормально тренуватись, маємо вісім гравців. Навіть 5 на 5 не можемо зіграти. Нам потрібен ще один гравець на позицію другого, третього.

Повинні працювати над своїми помилками. "Будівельник" сильніший - це не таємниця. Але мене засмучує кількість втрат. Немає культури передачі. Цьому не вчать в 25 років, цьому вчать в 9-10. Будемо мінімізувати це, але в цьому віці брак техніки забрати повністю не можна.

Наші резерви дуже далекі від потрібного рівня." - резюмував Фомічов.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: