Максим Фомічов: "Нам поки що не вистачає професіоналізму"

11 березня 09:00
Переглядів: 238
фомічов

Прес-конференція після матчу "Політехніка-Галичина" - "Ферро-ЗНТУ"

Макс Конате, форвард "Ферро-ЗНТУ":

- Сьогодні Львів влаштував справжню боротьбу. Було нелегко, але нам треба було реабілітуватися за гру з БК "Київ". Нам потрібні перемоги, ми готувалися кілька днів і сьогодні кожен віддався на всі 100%. Виграли підбір. У кінцівці забили дуже важливі м'ячі і в підсумку переломили хід гри.

Ключовим фактором перемоги став підбір. Ми переграли Львів на 20 підбирань.

Ми переглядали матчі, які ми проводили з ними і вдома і тут, розібрали всі комбінації, дивилися кожного гравця.

Зубрицький дуже досвідчений, фізично сильний гравець. Я не здивований тому, що він набрав 20 очок. Я думаю, що його фізичні кондиції дозволяють це робити частіше.

Кирило Большаков, головний тренер "Ферро-ЗНТУ":

- Важка гра, в якій лідер змінювався кілька разів. Були переломи в нашу користь, були переломи на користь львівської команди. Але добре, що ми вчасно взяли гру в свої руки і довели її до переможного кінця. З мінусів відзначу дуже слабкий відсоток попадання нашої команди в першій половині гри. Навскидку ми 12 відкритих кидків не забили, з яких велика кількість триочкових. Відсоток повинен бути вище. Для нас це сигнал, потрібно приділити увагу в тренувальному процесі кидкової підготовці. Хоча друга половина показала, що хлопці з кидком дружать.

Переломити хід гри вдалося за рахунок обмеження складу. Ми перестали використовувати Максима Теряника, Антона Буца, це по-перше. А по-друге, ми скоротили тактичні опції, які звелися до двох-трьох ключових моментів, які ми готували на сьогоднішню гру.

- Чи було у вас бажання в першій половині обмежити ротацію?

- Гра триває 40 хвилин. Якщо ви стежите, за тим як ми граємо, у нас була гра в Миколаєві, в якій ми в першій половині доводили розрив до +30, а закінчили гру на останній секунді атакою суперника, в якій вони на щастя для нас не забили і ми перемогли в одне очко. Втратили перевагу за рахунок втоми, за рахунок того, що склад був обмежений набагато раніше.

Я хочу подякувати наших хлопців, вони билися сьогодні шикарно, молодці, спасибі їм, вони заслужили сьогодні своїми бійцівськими якостями перемогу.

Микола Полюляк, захисник "Політехніки-Галичини":

- Пропустили в третій чверті ривок 16:0 і це стало вирішальним фактором у цій грі, потім ми не змогли наздогнати.

"Ферро" хороша кваліфікована і досвідчена команда. Вони зіграні, цим складом досить давно грають. У нападі м'яч дуже добре ходить і у них багато відкритих кидків, кожен гравець може забити, що вони й довели. Плюс вони нам не дали сьогодні виграти підбори, що стало одним з ключових факторів.

Максим Фомічов, головний тренер "Політехніки-Галичини":

- Перед матчем я сказав хлопцям, що це буде інша гра. Ми грали проти суперника іншого рівня. У минулих іграх, коли ми досягали якогось гандикапу в рахунку, допускаючи якісь помилки, суперник пробачав їх нам. Сьогодні ми грали проти команди, яка не пробачає помилок і сьогодні переміг той, хто зберіг концентрацію протягом 40 хвилин. Після того, як ми повели +8, Антон Дзюба забив красивий данк і ми подумали, що гра зроблена, що це така ж гра, як і попередні дві. Але це було не так, тому що "Ферро" - це команда дорослих чоловіків, які грають від першої хвилини і до останньої, незалежно від того, що відбувається на табло. На жаль, ми поки до цього не готові. Саме цей відрізняє хлопчиків від дорослих чоловіків, професійних гравців. На жаль, нам поки що не вистачає цього професіоналізму. Сьогодні ми не змогли зберегти концентрацію і навіть, незважаючи на жахливо програний підбір, гра була у нас в кишені. Ми контролювали хід гри, коли було +2, -2, ми повністю контролювали гру. Але програли тоді, коли самі повірили в наш успіх.

Я абсолютно переконаний що ми можемо грати з усіма суперниками в цьому чемпіонаті. В принципі ми це і демонструємо, ми обіграли хороші команди, ми виграли п'ять ігор поспіль - по-моєму, в це не вірив ніхто крім нас. Але ми це зробили і ми можемо грати проти всіх команд. Але сьогодні нам не вистачило саме концентрації, то про що ми говорили перед грою.

Наш чемпіонат у цьому сезоні абсолютно непередбачуваний. Завтра може відбутися все що завгодно. Тому ми будемо тренуватися, боротися до самого кінця, будемо грати у всіх трьох іграх, що залишилися тільки на перемогу і будемо сподіватися на випадок.

По Одесі я поки нічого не можу прокоментувати. Ми також чекаємо офіційної інформації, поки ми ні про що не домовилися. Дійсно поки невідомо де буде проходити наступна гра - або тут у Львові, або десь ще.

Ми хочемо грати для наших уболівальників, ми хочемо, щоб їх було більше і дуже цінуємо їх підтримку. Але, на жаль, зараз всі клуби в скрутних ситуаціях і так як нам ідуть назустріч, коли ми граємо на виїзді, так і ми повинні йти назустріч іншим командам.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: