Максим Фомічов: "Нам вдалося придушити "Миколаїв" буквально з першої чверті"

01 березня 12:30
Переглядів: 236
фомічов

Прес-конференція після матчу "Політехніка-Галичина" - МБК "Миколаїв"

Юрій Кущак, центровий "Політехніки-Галичини":

- Я вдячний своїй команді, хлопцям, які сьогодні дуже добре зіграли, в результаті чого у мене була можливість їм допомогти, я теж мав ігровий час на майданчику. Хочу подякувати тренеру, який дуже багато працює з командою, і вболівальникам, які нас дуже добре підтримували. Дуже приємно, коли люди кричать, підтримують, коли чуєш оплески.

Максим Фомічов, головний тренер "Політехніки-Галичини":

- Дуже добре сьогодні зіграли в захисті. Нам вдалося придушити Миколаїв буквально з першої чверті. Ми використовували всю ротацію. Я випустив абсолютно всіх хлопців, всі отримали добрий ігровий час, вони змогли себе проявити на майданчику і я їм вдячний за це. Будемо готуватися до наступної гри.

Михайло Галенко, захисник МБК "Миколаїв":

- Важка гра була для нас, перш за все фізично, тому що у нас коротка лава. Плюс випав наш єдиний великий Саша Кушніров у другій чверті, тому було дуже важко фізично. Можливо, через це ми поступилися в боротьбі, не вистачило нам кондицій. Ми приїхали на поїзді вранці, може бути, це теж якось вплинуло. Програли весь підбір, звичайно. Тому що наш єдиний великий випав і ми програли підбір катастрофічно. Я думаю, що це теж було вирішальним фактором в нашому програші.

Дмитро Шиманський, головний тренер МБК "Миколаїв":

- Ми поступилися Львову абсолютно по всіх пунктам. Найголовніше, що ми поступилися в бажанні. Бажання грати в баскетбол у Львова було в два рази більше ніж у нас. Ми не догравали моменти до кінця, ми випадали з простих взаємодій, ми не знали, що робити. Ми просто програли в бажанні. Якщо навіть розповідати, що ми програли катастрофічно щит, коли у нас випав один великий, але інші все теж повинні були йти на підбір, знаючи що немає великого. Дуже сильно поступилися в боротьбі.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: