Максим Фомічов: "Президент клубу знайшов можливість повернути мене назад"

10 січня 13:10
Переглядів: 203
фомічов

Прес-конференція після матчу "Політехніка-Галичина" - "Будівельник"

Віталій Зотов, захисник "Будівельника":

- Це була перша гра в новому році, хотіли викластися по максимуму, я думаю, що у нас вийшло. Виграли з великою різницею. Все добре.

Віталій Черній, головний тренер "Будівельника":

- Майже все, що ми задумали, ми зробили, за винятком провалу у другій чверті. Хлопці грають на великих навантаженнях. Цей рік ми почали з дуже великих навантажень і тому хлопці, можливо, підсіли або берегли себе. Але ми виграли, зробили те, що задумали.

Микола Полюляк, захисник "Політехніки-Галичини":

- Ми не змогли порадувати вболівальників перемогою. Багато невимушених втрат, програли підбір, поганий відсоток влучень. Тому такий результат.

Максим Фомічов, головний тренер "Політехнікаі-Галичини":

- Не можу не відзначити колосальні кадрові втрати в нашій команді. Ми фактично позбулися до кінця сезону двох гравців стартової п'ятірки. Ілля Жуковський сильно хворіє і цього року він не зможе нам допомогти. Буквально перед грою абсолютно на рівному місці на розминці Олександр Доленко порвав сухожилля на мізинці лівої руки. З такою командою як "Будівельник" не можна грати з трьома захисниками, тому зараз у нас дуже великі кадрові втрати, що заважає нам грати. Хлопці зараз перебувають не в кращій фізичній формі, але ми будемо готуватися і я сподіваюся, що наступну гру зіграємо набагато краще і ми збираємося її виграти.

- У клуб ви повернулися з ініціативи самого клубу або за допомогою Погостинського, або іншим чином?

- Це була моя ініціатива. Ми зв'язалися з президентом клубу Олександром Івановичем і він знайшов можливість повернути мене назад.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: