Максим Фомічов: "Всі мої гравці відмінно заявили про себе в цьому сезоні"

04 квітня 13:33
Переглядів: 233
фомічов

Максим Фомічов, головний тренер БК "Політехніка-Галичина", за допомогою соцмереж підсумував сезон для своєї команди.

- Сезон закінчено! У третьому колі Суперліги нам вдалося зайняти четверте місце, ми взяли шість перемог і були дуже близькі до ще двох.

Всі мої гравці відмінно заявили про себе в цьому сезоні, дуже вдячний їм за виконану роботу і віру в мої ідеї.

Хочу подякувати всій адміністрації клубу, технічному персоналу і особисто К.Б. Погостінському і О.І. Лазорку за підтримку і можливість проявити себе (двічі).

Дякую нашим уболівальникам і шкодую лише про те що не тішили Вас частіше.

Спасибі всім журналістам за професійне ставлення і виявлену терпимість до команди особливо в моменти коли не все виходило. Окреме спасибі моїй родині і тим близьким людям яких я знайшов у Львові! Ви моє натхнення і опора!

Кінець сезону завжди дарує змішані почуття. З одного боку ти чекаєш його, чекаєш вирішальних ігор, довгоочікуваного міжсезоння, але як тільки звучить останній свисток, неминуче накочує смуток від того що ще одна пригода позаду. Уже ніяких ігор, тренувань, переїздів і начебто так наїдаєшся цим за весь сезон...

Але варто цьому свистку прозвучати як ти миттєво починаєш сумувати за роботою. Два роки тому Серджіо Скаріоло сказав, що мій сезон з Донецьком схожий на те, як ніби я закінчив університет з магістратурою за один рік! Але це відчуття не покидає мене кожне міжсезоння! Кожен сезон наповнений величезною кількістю подій, нових людей та емоцій! За це я і люблю свою роботу!

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: