Максим Фомічов: "Я довіряю кожному своєму гравцеві"

05 березня 22:45
Переглядів: 258
фомічов

Прес-конференція після матчу "Дніпро-Азот" - "Політехніка-Галичина"

Антон Дзюба, форвард "Політехніки-Галичини":

- Йдемо хорошим ходом, виграв вже п'ять поспіль матчів. Є настрій, є за що боротися, хочемо вийти в плей-офф і це дає нам додатковий стимул, щоб перемагати.

- А конкретно по сьогоднішньому матчу - за рахунок чого досягнута перемога?

- Зупинили їх в захисті більш-менш. Хоча були моменти, коли вони почали нас наздоганяти, але ми не здалися, нав'язували боротьбу, виграли підбір.

Максим Фомічов, головний тренер "Політехніки-Галичини":

- Гравці виконали практично всі мої установки і я задоволений сьогодні їх роботою. Єдине, звичайно, за рахунок молодості і нестачі майстерності і досвіду ми робимо багато своїх помилок, але відчуття, коли потрібно зупинитися і потримати м'яч, прийде тільки з досвідом.

В принципі в основному хлопцями я задоволений. Сьогодні пропустили трохи більше - 76 очок, я вважаю, що це забагато. Але в цілому я дуже задоволений перемогою. Будемо готуватися до наступного суперника.

- Сьогодні у вас досить велика ротація, фактично 10 осіб грало. Це у вас так заплановано чи так все добре виглядали?

- Це почерк нашої команди. У нас ніколи не грає менше 10 осіб, в основному їх 11, я навіть намагаюся, щоб їх було 12. Я використовую максимально широку ротацію і всі наші хлопці готові до гри, всі виходять зарядженими на боротьбу. Я довіряю кожному своєму гравцеві.

Станіслав Дикий, форвард "Дніпро-Азоту":

- Налаштовувалися на абсолютно іншу гру. 15 втрат - дуже завищене для нас число. Особливо мене лякає відсоток реалізації штрафних. Якщо раніше було не нижче 80%, то сьогодні це просто катастрофа. На рахунок настрою можу сказати, що обидві команди були готові битися, тому що це була дуже важлива гра для обох сторін. Але переміг Львів.

Валерій Плеханов, головний тренер "Дніпро-Азоту":

- Сьогодні було бажання, але, на жаль, не вистачає майстерності. Та обстановка, яка зараз в команді, напевно, не розташовує до тих навантажень, які повинні бути в тренувальному процесі. Ні для кого не секрет, що через проблеми з фінансуванням стояло питання навіть про те, що будемо ми грати далі. На зборах команди ми вирішили, що грати будемо, але єдине не вирішили як будемо грати. Я вважаю, що ментально більша частина команди закінчили цей сезон ще програвши в Києві. Та безвольність, яка була з "Одесою", сьогодні трансформувалося в невміння. Не хочу дивитися на цифри - вони знову другу гру не мають особливого значення. Має значення лише ставлення до справи. У даному випадку повністю визнаю свою провину. Значить, я не зміг психологічно налаштувати. Значить, я не зміг підібрати ті ключі, які змусили б тренуватися так, як має бути. Сьогодні все абсолютно закономірно, все дуже правильно і по справі.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: