Максим Каленчук: "Сила "Олександрії" – в гравцях, хлопці б’ються один за одного"

01 вересня 09:53
Переглядів: 114
Каленчук

Півзахисник ФК «Львів» Максим Каленчук розповів, як гравцям працюється під керівництвом Юрія Бакалова, та поділився думками з приводу наступного суперника «городян» в УПЛ – «Олександрії».

– Максиме, у першому таймі матчу з «Маріуполем» ФК «Львів» міг забивати п’ять і більше м’ячів і закривати питання щодо переможця зустрічі. Після перерви ж «Маріуполь» зумів повернутися в гру і звести гру до нічиєї. Чого команді не вистачило, окрім реалізації гольових моментів?

– У гольових моментах першого тайму нам не вистачило майстерності і холоднокровності. А в другому таймі ми трохи підсіли фізично, тому почали з’являтися гольові можливості у «Маріуполя».

– Які висновки зроблено за підсумками матчу з «Маріуполем»? З одного боку, можна було вигравати з непристойним рахунком, а з іншого – могли і пропустити в останні хвилини й взагалі залишитися без турнірних балів…

– Ми розібрали гру, тренер вказав нам на помилки. Незважаючи на те, що в першому таймі ми створили багато моментів, було чимало проблем і у наших воріт. Хоча на перший погляд вони не впадали в очі через те, що ми гостро діяли біля чужих володінь. Але головне, що тренер надав нам інформацію, і, сподіваюся, що ми усе виправимо найближчим часом.

– Чи була розмова з Бруно після матчу? Бразильський форвард не забив свій другий пенальті за «синьо-золотих левів», але врешті зумів відкрити лік результативним ударам в УПЛ…

– Ми поговорили з хлопцем, підтримали його. Було видно, що він і сам переживав через низку втрачених можливостей. Тому постаралися його заспокоїти і налаштувати на те, щоб в майбутньому він забивав якомога більше м’ячів. Хто буде бити пенальті в подальшому? Всі хлопці відпрацьовують їх на тренуваннях, тому, думаю, що все вирішиться ближче до гри.

– Команда вже почала готуватися до наступного матчу в чемпіонаті. Що скажеш про тренувальний процес під керівництвом Юрія Бакалова? Що змінилося після того, як команду залишив Жилмар і очолив чинний наставник?

– Налагодилася дисципліна, почали працювати тактично трохи в іншому напрямку. Більш доступно і на багатьох прикладах тренер демонструє, як і що ми повинні робити на футбольному полі. Тому нам працюється легко і приємно. У Юрія Бакалова усі навантаження на тренуваннях розраховані на роботу з м’ячем.

– Учора був День народження у твого партнера по команді і позиції – Владислава Приймака. Як команда привітала хлопця? Чого побажали імениннику?

– Юрій Михайлович ввів певний ритуал в команді з приводу святкувань Днів народжень, тому перед тренуванням ми його привітали. Ну а особисті побажання кожен сказав Владиславу окремо.

– Наступний суперник ФК «Львів» – «Олександрія». Клуб зараз набрав такий хід, що знаходиться серед лідерів чемпіонату України. Ти і сам деякий час грав у цій команді – що скажеш про суперника? У чому сила «Олександрії»?

– Сила «Олександрії» – в гравцях. Там хороший колектив, хлопці б’ються один за одного. Вони грають просто та ефективно. Те, що вони зараз знаходяться на другому місці в таблиці – не випадковість. З огляду на ті умови, що зараз є в «Олександрії», вони могли претендувати на призові місця ще 2-3 роки тому.

Інформаційна служба ФК «Львів»

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: