Максим Кучинський: "Почуваю себе в "Карпатах", як удома"

30 липня 10:17
Переглядів: 175
Кучинський

В першому турі УПЛ воротар «Карпат» Максим Кучинський, який проводив свою дебютну гру, незліченну кількість разів рятував свою команду від голу. Відмінно Кучинський зіграв і у наступному поєдинку з «Чорноморцем». Можливо, роботи тепер у нього було менше, однак цього разу він залишив поле у чудовому гуморі – він не пропустив, а «зелено-білі» перемогли. 

«Вважаю, що сьогодні вся команда заслужила перемогу. Ми показали хорошу самовіддачу, хлопці виходили на гру, як на останній бій. «Карпати»прагнули виправитися за поразку в матчі з «Олександрією». Сподіваюся, що далі буде ще краще».

«В епізоді на останніх хвилинах Федецький відверто пішов у ва-банк. Він стрибнув, виручив і врятував нас від голу. Хоча, хто його знає, може, б у мене ще влучило (посміхається). Велике дякую Артему і всій команді. Хлопці дуже сильно старалися і заслужили цю перемогу».

«Моя адаптація у Львові? Насправді почуваю себе в цій команді, як удома. Партнери прийняли мене дуже добре, адаптація минула відмінно. Спілкуюся з хлопцями не лише на полі, а й за його межами. Все чудово, мені дуже подобається», – запевнив воротар «Карпат».

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: