Максим Кучинський: "Вилучення тільки додало нам сил та емоцій"

03 вересня 22:02
Переглядів: 141
Кучинський

«Карпати» з рахунком 2:0 перемогли на виїзді «Динамо», при цьому, львів’янам повністю вдалося стримати атакувальний натиск киян. За рахунок максимальної самовіддачі всіх гравців, включно з воротарем Максимом Кучинським, який впродовж матчу здійснив кілька справді класних сейвів, «леви» додали у свою скрабничку три важливі турнірні бали. Власним аналізом поєдинку з динамівцями поділився воротар «Карпат» Максим Кучинський.

«Оцінка гри сьогодні – максимальна. Для нас це дуже важлива перемога. У нас були невдалі поєдинки, але в кожному з них команда викладалась на повну. У грі з «Динамо» ми повністю заслужили на перемогу. Хлопці старались, тому емоції зараз тільки позитивні», – каже Кучинський.

«Динамо» – один з кращих клубів в Україні, який грає в єврокубках. Тому, готувались до дуже тяжкої гри».

«Сьогодні перемогла вся команда. Кожен з хлопців викладався на максимум і робив свою роботу на всі сто відсотків. Нам не можна було розслаблятися». 

«Після видалення нам було дуже важко. Проте, це тільки додало нам сил та емоцій. Мужики вистояли (усміхається)».

«Перерва, яка буде в чемпіонаті аж ніяк не вплине на наші емоції. Проте, забігати наперед не хочу. Думаю, у нас все буде добре. Сподіваюсь, ця перемога додасть нам впевненості», – резюмував голкіпер.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: