Максим Павленко: "Результат на Кубку Свободи був другорядним"

17 серпня 09:47
Переглядів: 223
павленко

Для Максима Павленка "Кубок Свободи" став першим змаганням у якості головного тренера львівської "Енергії". Але тріумфувати його новим підопічним на цьому турнірі не вдалося? Чому? Про це нам і розповів у інтерв’ю сам наставник "енергетиків".

- Максиме, перш за все, що Ви можете сказати за результатами турніру?

- Мене більше цікавило те, як сприймають гравці мої вимоги. Результат прийде якщо буде виконання установки на кожну гру, кожну зміну.

- Тобто, зараз результат не має якоїсь ваги у передсезонних турнірах?

- Мене цікавить фізична підготовка до сезону, не більше. Триває підготовка до чемпіонату, результат на турнірі був другорядним.

- Що Ви можете сказати про новачків "Енергії", і чи плануються ще кадрові перестановки до старту сезону?

- Подивився у грі всіх гравців, їх здатність виконувати тактичні та технічні елементи під навантаженням. Є декілька днів для аналізу дій кожного гравця. У Кубку Львівщини приймуть участь гравці, які будуть у заявці на чемпіонат.

- Чи можна сказати, що на даний момент "Енергія" знаходиться у пошуку своєї гри?

- Звичайно. На тренуваннях пробуємо різні варіанти четвірок.

- Наскільки я зрозумів, за основний склад "Енергії" були заграні і деякі гравці з другої команди. Чи є плани у майбутньому залучати до "основи" молодих гравців?

- В планах було дві четвірки та ще четвірка на перспективу, але це e майбутньому. Наразі буде невелике скорочення кількості гравців у команді.

- На Кубку Львівщини відбудеться прощальний матч Валерія Легчанова. Що ти зможеш сказати про цього гравця, і чи зможе хтось його гідно замінити?

- Валерій має потужний, влучний удар, своєчасний пас та футзальний мозок, як у самого сучасного комп'ютера. Поки в Україні я не бачу футзалістів такого рівня.

- Чи є зараз у складі "Енергії" гравці з такою ж харизмою?

- Немає.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: