Максим Павленко: "Всі ми хочемо пробитися на Євро"

27 березня 19:13
Переглядів: 292
павленко

Лідер і ветеран збірної поділився своєю думкою напередодні старту кваліфікації на чемпіонат Європи.

"Збірні Словенії і Туреччини давно виступають в одному складі, тому там всі хлопці зіграні і добре підковані тактично. Словенці предпочитают колективні дії, уміють і подовгу контролювати м'яч, і різко підвищити темп. Втім, як і ми. У них немає явного лідера, проте в цьому і полягає їх сила: вони в рівній мірі несуть відповідальність за події на паркеті. Однак технічно, я думаю, ми будемо сильніші.

Турецька команда часто домагається результату за рахунок вдалих дій один в один. Там є кілька індивідуально сильних виконавців. Господарі турніру явно горять бажанням довести, що їх вихід у фінальний раунд попереднього європейської першості - не випадковість. До того ж турки заводні, і підтримка глядачів може додати їм куражу.
 
Англійці, мабуть, будуть трохи слабше інших, але вони - хлопці з характером. Словом, у всіх трьох матчах, щоб перемогти, нам необхідно діяти з максимальною віддачею і концентрацією.
 
По-перше, у нас більш сильний національний чемпіонат, а це немаловажливо. По-друге, в нашій команді є дві відмінно зіграні клубні четвірки, а також луганська трійка, з якої цілком успішно може взаємодіяти майже будь-який інший гравець. Так що ми в будь-якому складі незмінно несемо чужим воротам загрозу. По-третє, незважаючи на жорстке суперництво в своїх клубах, у нас по-справжньому міцна та дружна команда. І ще більше всіх об'єднує спільна мета. Всі ми хочемо пробитися на Євро-2014! Це головний і здорово стимулюючий аспект ", - сказав Максим Павленко.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: