Максим Павлюк: "Попереду багато роботи"

15 липня 18:35
Переглядів: 180
ПАВЛЮК

Екс-гравець франківського "Урагану" Максим Павлюк став головним тренером новачка Екстра-ліги запорізького "АРПИ" та поділився своїми думками щодо майбутнього команди для клубної прес-служби.

- Пропозиція очолити тренерський штаб команди надійшло від Едуарда Васильовича Босенко. Спочатку в телефонному режимі, а потім зустрілися і обговорили деталі. Над пропозицією не роздумував і відразу ж відповів позитивно. Все-таки рідне місто. Був би варіант попрацювати в іншому місті, можливо, сто разів би подумав.

- Чи стежили за виступом «АРПІ Запоріжжя» в першій лізі, наскільки цікаво було за командою спостерігати з боку?
- Звичайно, намагався стежити. Був на деяких домашніх іграх, зараз переглядаю матчі в записі. Спостерігав за розвитком подій з цікавістю, адже давно в місті не було команд з професійним рівнем. Але перша ліга - це одне, а Екстра-ліга - зовсім інший рівень. Попереду у нас багато роботи!

- Чи є сили, бажання і, головне, психологічна готовність долати з новим колективом період становлення? Прем'єрні сезони не завжди приносять бажаний результат ...
- Ви правильно сказали, не завжди. Будемо працювати з потрійною енергією, щоб все вийшло. Щодо сил і бажання, то я б ніколи не наважився взяти на себе відповідальність, яка мені не під силу. Сезон все покаже (посміхається). Зараз, наприклад, є деякі питання по комплектації команди. Працюємо, не покладаючи рук.

- Чи вдалося вже оцінити командний мікроклімат?
- Поки про це ще рано говорити. Все покаже передсезонний збір і подальші ігри.

- У вашому кар'єрному досьє є позначки тривалої співпраці з командами декількох країн, ви не раз приміряли нагороди престижних національних турнірів. На що налаштовуєте хлопців спочатку?
- Головне, не боятися роботи. Всі живі люди і все колись щось в цьому житті починали з нуля. У нас є хороший кістяк перевірених гравців, зацікавлене керівництво, є вдячний уболівальник. Причому публіка у нас дуже привітна і чуйна. Роботи попереду багато. Будемо починати з загальнофізичної підготовки, потім у міру комплектації формувати «четвірки». Все по схемі (посміхається). Нічого нового і надприродного. Однак, повторюся, доведеться працювати всім. І багато!

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: