Марадона змінить Маркевича в "Металісті"?

12 липня 23:41
Переглядів: 2037
Маркевич

Чутки про відставку головного тренера «Металіста» Мирона Маркевича, незважаючи на спростування, розміщене на офіційному сайті клубу, можуть виявитися правдою ...

Як стало відомо з заслуговуючих довіри джерел, президент харків'ян Сергій Курченко зустрічався із зіркою світового футболу відомим латиноамериканським футболістом і тренером Дієго Марадоною. Зустріч відбулася у Франції на одному з курортів Лазурного берега. На переговори з президентом ФК «Металіст» Марадона прибув з Дубаї. Деталі переговорного процесу поки невідомі. Однак сам факт зустрічі, на думку експертів, однозначно свідчить про серйозність наміру Маркевича покинути «Металіст» і про готовність керівництва клубу прийняти його відставку.

Що ж до призначення Марадони головним тренером «жовто-синіх», то ймовірність цього також досить велика, враховуючи кадрову політику групи «ВЕТЕК», яка належить Курченку. Як показують приклади рекрутингу топ-менеджменту для інших підрозділів, при підборі керівників вищої ланки перевагу в цій бізнес-структурі віддається «зоряним» кандидатам, які здатні посилити її імідж як усередині країни, так і в глобальному масштабі. У цьому контексті Дієго Марадона з його титулами і регаліями («Кращий футболіст ХХ століття» за версією ФІФА, чемпіон світу, член символічних збірних світу, автор «Гола сторіччя», тренер з багаторічним досвідом роботи - в т.ч. зі збірною Аргентини) представляється ідеальним кандидатом. Його призначення здатне серйозно підвищити інтерес світової футбольної громадськості до «Металісту», а професіоналізм - підняти клуб на якісно новий рівень тренерської роботи.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: